02:37 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  76

  Andrejus Elksninis ir Vadimas Baranikas yra "Santarvės" partijos, kurią remia rusakalbiai šalies gyventojai, nariai

  VILNIUS, balandžio 22 — Sputnik. Sekmadienį Rygos oro uoste buvo apieškotas grįžęs iš Maskvos Latvijos Daugpilio meras Andrejus Elksninis. Šią istoriją jis aprašė Facebook paskyroje.

  Jis taip pat pranešė, kad prieš dieną Latvijos saugumo policija apieškojo Rygos vicemerą Vadimą Baraniką. Pasak jo, jie buvo apieškoti po to, kai sugrįžo iš Rusijos sostinės, kur dalyvavo tarptautiniame transporto infrastruktūros plėtros lyderių aukščiausiojo lygio susitikime.

  "Žinoma, apieškos nieko nepakeitė, bet procedūrą organizavo labai "įspūdingai": kai pasienio apsaugos pareigūnas bėgo prie muitininko, kuris pažino mane, kai tikrino pasą, atsivedė šunis, ištraukė apatinius drabužius, kruopščiai iškratė visą bagažą ir fotografavo vizitines korteles, matyt, Putino (Rusijos prezidento — Sputnik) kortelės ieškojo", — rašė Elksninis.

  Daugpilio meras nesupranta, kodėl Latvijos specialiosios tarnybos apieškojo tik "Santarvės" partijos atstovus, o, pavyzdžiui, niekas netikrino Latvijos ryšių ministro Taliso Linkaičio po to, kai grįžo iš parodos "TransRussia" Maskvoje.

  Elksninis ir Baranikas yra "Santarvės" partijos, kurią remia rusakalbiai Latvijos gyventojai, nariai. Jai vadovauja Nilas Ušakovas, kuris balandžio pradžioje buvo pašalintas iš Rygos merų pareigų.

  Dar šia tema

  Europos Parlamento deputatas pavadino Rygos merą "pro-Kremliaus politiku"
  Latvijos prezidentas mano, kad Rygos meras turi atsistatydinti
  Tegai:
  kratos, Latvija

  Svarbiausios temos