01:33 2019 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1173
 • RUB71.1373
  Estijos vyriausybės pastatas

  Politologas: Estijos valdančioji koalicija pavirs "gulbe, vėžiu ir lydeka"

  CC BY-SA 3.0 / Wikipedia / Ivar Leidus
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  41 0 0

  Dabar Vyriausybės nariai gali veikti koordinuotai, tačiau vėliau gali atsirasti skirtumų jų požiūriuose, mano politologas Jevgenijus Golikovas

  VILNIUS, balandžio 26 — Sputnik. Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid patvirtino naują Estijos vyriausybę, kuriai vadovauja Centro partijos pirmininkas Juri Ratas, praneša Sputnik Estija. Kartu su centristais Vyriausybę sudaro jų partneriai valdančiojoje koalicijoje — Estijos konservatorių liaudies partija (EKRE) ir partija Isamaa ("Tėvynė").

  Interviu Sputnik Radijui politologas Jevgenijus Golikovas padarė prielaidą, kad visų trijų partijų vertybių ir požiūrių skirtumai taps akivaizdūs per ateinančius šešis mėnesius.

  "Kas juos jungia? Manau, kad besąlyginis noras atsidurti Vyriausybės koalicijoje, o tam reikia išstumti iš šios pozicijos stipriausią Estijos partiją per pastaruosius 15 metų — Reformų partiją. <...> Kadangi visuomenėje, kuri suskaidyta daugiausia dėl Reformų partijos liberalios ir ekonominės politikos, vis dėlto iš tikrųjų didėja nepasitenkinimas šia politika, tai visos tos jėgos, kurios pasisakė iš labiau socialinių pozicijų, bet iš visiškai skirtingų pusių, atsidūrė prie vieno stalo", — teigė politologas.

  Dar šia tema

  Baltuoja burė vieniša. Ir gąsdina Estijos rusofobus
  Lietuva sukritikavo Estijos prezidentę už vizitą į Maskvą
  Ekspertas: Lietuva pavydi, kad Estija aplenkė ją dialoge su Rusija
  Kas bendro tarp Estijos prezidentės vizito į Rusiją ir "Baltijos SGD"
  Tegai:
  Vyriausybė, Estija

  Svarbiausios temos