17:33 2020 Vasario 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  56

  Viena iš Rygos gyventojų pasiskundė, kad pasivaikščiojimo su savo trijų mėnesių dukra metu ji buvo apšaudyta

  VILNIUS, gegužės 8 — Sputnik. Latvijos policija įtaria berniuką šaudymu iš pneumatinio ginklo į moterį su vežimėliu Imantos gyvenamajame rajone Rygoje, praneša Sputnik Latvija su nuoroda į "LTV7".

  Praėjusį penktadienį moteris savo Facebook paskyroje papasakojo, kad pasivaikščiojimo su savo trijų mėnesių dukra metu į juos buvo paleisti du šūviai. Pasak jos, viena kulka praskrido pro šalį šalia vežimėlio, o kita pateko į moteries dešinio šonkaulio sritį. Ji taip pat paskelbė nuotraukas su šūvių pėdsakais.

  Policija nustatė, kad buvo šaudoma švino kulkomis iš pneumatinio ginklo.

  Po nukentėjusios įrašo socialiniuose tinkluose, daugelis Imantos mikrorajono gyventojų pasidalino savo stebėjimais. Paaiškėjo, kad iš šio namo jau ne kartą buvo šaudoma tiek į mašinas ir gyvūnus, tiek į žmones. Viena moteris pranešė, kad girdėjo, kaip vos po kelių valandų po incidento vėl pasigirdo šūviai iš lango pusės.

  Policija jau rado galimą įtariamąjį. Pasak valstybės policijos Rygos regiono Kurzės nuovados tvarkos skyriaus vadovo Nikolajaus Mitroščenko, tai yra aštuonerių ar devynerių metų berniukas, kurį matė moteris ir gali jį atpažinti.

  Teisėsaugos pareigūnai pažymėjo, kad, jei įtariamojo amžius bus patvirtintas, nebus galima jo patraukti administracinei atsakomybei. Vaiko tėvams gali grėsti baudą iki 140 eurų — už vaiko nepriežiūrą. 

  Per metus policija vidutiniškai registruoja apie 70 pneumatinių ginklų naudojimo atvejų. Dažniausiai šaudoma į orą, taip pat į gyvūnus ir žmones. Tačiau įstatymas nenumato specialių mažos galios pneumatinių ginklų laikymo taisyklių.

  Gydytojai pažymi, kad žaizdos nuo šūvių iš pneumatinių ginklų gyja greitai, tačiau kai kurios iš jų gali būti labai pavojingos. Kūdikiams jos gali būti mirtinos.

  Dar šia tema

  Kalifornijoje 19-metis pradėjo šaudyti sinagogoje, yra aukų
  Trys girti kariai Vilniuje apšaudė gimdymo namus
  Vilniuje sulaikytas vyras, kuris Lazdynuose tris kartus šovė žmogui į galvą
  Lietuvoje iš šaunamojo ginklo sužalotas motociklu važiavęs paauglys
  Tegai:
  ginklas, šaudymas, Latvija

  Svarbiausios temos