15:10 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  111

  Keleiviai pajuto degėsių kvapą, todėl buvo priimtas sprendimas pakeisti lėktuvą

  VILNIUS, gegužės 8 — Sputnik. "Aeroflot" oro linijų lėktuvas "Sukhoi Superjet 100", kuris pakilo iš Maskvos oro uosto dėl degėsių kvapo, kurį pajuto keleiviai, saugiai nusileido Rygos oro uoste, pranešė RIA Novosti šaltinis oro uoste.

  "Keleiviai Maskvoje pajuto degėsių kvapą. Buvo pakeistas lėktuvas. Lėktuvas atvyko pavėlavęs. Orlaivis nusileido sėkmingai", — pranešė šaltinis.

  "Sukhoi Superjet 100" turėjo išskristi iš Šeremetjevo į Rygą antradienį, 22:55 (sutampa su Maskvos laiku), tačiau keleiviai pajuto degėsių kvapą ir skrydis buvo atidėtas dviem valandoms.

  Lėktuvas atskrido į Latviją 2:47, tai patvirtina informacija oro uosto "Ryga" tinklalapyje.

  "Aeroflot" oro linijų lėktuvas "Sukhoi Superjet 100", skridęs iš Maskvos į Murmanską, gegužės 5 dienos vakare skubiai sugrįžo į Šeremetjevą ir po 28 minučių trukusio skrydžio sunkiai nusileido. Nusileidimo metu nulūžo važiuoklės ramsčiai ir varikliai užsidegė. Rusijos hidrometeorologijos centro duomenimis, sekmadienį Maskvos regione buvo perkūnija.

  Rusijos Tardymo komiteto duomenimis, dėl katastrofos iš 78 lėktuve buvusių žmonių žuvo 41. Išgyventi pavyko keturiems iš penkių įgulos nariams ir 33 keleiviams.

  Lėktuvo katastrofa Šeremetjevo oro uoste >>

  Tyrėjai svarsto įvairias lėktuvo katastrofos versijas: galima nepakankama pilotų, dispečerių ir asmenų, kurie atliko techninę apžiūrą, kvalifikacija, taip pat lėktuvo gedimas ir oro sąlygos.

  Dar šia tema

  Rusijos tyrimo komitetas paskelbė vaizdo įrašą iš SSJ-100 katastrofos vietos
  Įvardytos pagrindinės lėktuvo katastrofos Šeremetjevo oro uoste priežastys
  Paskelbti iššifruoti "SSJ-100" įgulos ir dispečerių pokalbiai
  Tegai:
  Maskva, lėktuvas, Ryga, Latvija

  Svarbiausios temos