10:42 2020 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1108
 • RUB68.2495
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  52

  Tuo tarpu Estijoje bendrovė ir toliau išlaikys savo pavadinimą, tik su atnaujintu dizainu

  VILNIUS, gegužės 15 — Sputnik. Estijos bendrovė "Eesti Gaas" paleidžia naują prekės ženklą "Elenger", kad parduotų dujas Suomijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, praneša portalas "ERR".

  "Elenger" pavadinime yra nuorodos į elektros energiją ir dujas. Tuo tarpu Estijoje bendrovė ir toliau naudos seną pavadinimą.

  "Latvijoje jau pradėjome bendradarbiauti su klientais, o metų pabaigoje atidaromoje Suomijos rinkoje šiandien darome pirmus žingsnius. Be to, tikslas yra Lietuva", — pasakė "Eesti Gaas" valdybos pirmininkas Antas Nootas.

  Kaip pažymėjo Nootas, Baltijos šalių šiaurinės dalies dujų rinką sudaro šeši milijardai kubinių metrų, ir bendrovė tikisi užimti bent vieną šeštadalį šios apimties.

  "Eesti Gaas" valdybos narys Kalevas Reilianas pareiškė, kad viena iš suskystintų gamtinių dujų (SGD) pardavimo krypčių taps Suomija.

  "Dabar mūsų antrinė įmonė vadovauja dujų jungties tarp Suomijos ir Estijos "Balticconnector" pastatymui", — pabrėžė Reilianas.

  Bendrovė "Eesti Gaas" aptarnauja 50 tūkstančių klientų. Bendrovė tiekia gamtines dujas vamzdžiais, taip pat transportuoja suslėgtas ir suskystintas dujas. Be to, bendrovė parduoda elektros energiją privatiems vartotojams ir verslo klientams.

  Dar šia tema

  Likimo ironija — Lietuva perka Rusijos SGD
  "Lietuvos energijos tiekimas" pardavė dujų trims Latvijos įmonėms
  JAV parengtas įstatymo projektas prieš "Nord Stream-2"
  Putinas patvirtino naują energetinio saugumo doktriną
  Tegai:
  Suomija, dujotiekis, dujos, Estija, Latvija, Lietuva

  Svarbiausios temos