17:57 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  40

  Paplūdiminio poilsio požiūriu Baltijos šalims sunku konkuruoti su Turkija, tačiau šios šalys gali vystytis kaip ekskursinės kryptys, mano portalo Turizm.ru vyriausiasis redaktorius Aleksejus Peskovas

  VILNIUS, birželio 11 — Sputnik. Latvija šią vasarą nusileido Turkijai labiausiai prieinamų užsienio krypčių rusų poilsiui reitinge. Baltijos šalyje organizuoto poilsio kaina prasideda nuo 61 tūkst. rublių (833 eurų) dviem. Kelionė į Turkiją savaitei vidutiniškai kainuos rusams 56-57 tūkst. rublių (apie 765 eurus).

  Kaip Sputnik Lietuva pasakojo portalo Turizm.ru vyriausiasis redaktorius Aleksejus Peskovas, Baltijos šalių kurortai turi ribotą potencialą.

  "Srautas gali šiek tiek didėti, šiek tiek mažėti, priklausomai nuo išorinių sąlygų — politinių, ekonominių, ir tokie žaidėjai, kaip Turkija, iš karto pradeda priimti milijonus poilsiautojų, kas Baltijos šalims niekada nesisapnavo", — pasakė ekspertas.

  Pasak Peskovo, daugelis rusų Baltijos šalyse nesijaučia, kad jie yra užsienyje, nes ta pati Jūrmala yra "labai rusifikuota". Tačiau jis mano, kad Baltijos šalys gali įgauti apyvartos kaip vietos ekskursiniam, o ne paplūdiminiam poilsiui.

  "Vėlgi visi Baltijos šalių kurortai neapsiriboja tik Jūrmala, todėl manau, ten nebus katastrofiško nuosmukio, bet ir nesitikiu kažkokio augimo. Nematau sąlygų, kurios galėtų visus rusus pritraukti į Baltijos šalių paplūdimius. Ten tik mėnesį tęsiasi sezonas. Su Turkija ginčytis nenaudinga paplūdiminio poilsio požiūriu", — pasakė ekspertas.

  Tuo pačiu metu Peskovas pažymėjo, kad turistai, kurie dažnai aplanko Baltijos šalis, jau savarankiškai randa įdomių sau vietų, nesvarbu, ar tai Tartu Estijoje, ar Kaunas Lietuvoje.

  Dar šia tema

  Rusijos gyventojai ėmė dažniau lankytis Estijoje
  Turizmo statistika: lietuviai teikia pirmenybę Baltarusijai, JK ir Latvijai
  Sicilijos pietuose namai parduodami už vieną eurą
  Ekspertas: nepaisant Vilniaus retorikos, lietuviai nori atvykti į Krymą
  Vis daugiau užsienio turistų aplanko Krymą
  Atskleista, kur Europoje yra brangiausi ir pigiausi viešbučiai
  Lietuvos verslininkas pasisakė apie Rusijos ir Baltijos šalių abipusius interesus
  Tegai:
  Rusija, turistai, poilsis, Turkija, Baltijos šalys

  Svarbiausios temos