03:27 2020 Birželio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Elektroninės vizos į Kaliningrado sritį (25)
  6725

  Dokumento įforminimui reikia užpildyti prašymą Rusijos užsienio reikalų ministerijos konsulinio departamento tinklalapyje ir pridėti prie jo nuotrauką

  VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Nuo liepos 1 dienos 53 šalių, įskaitant Lietuvą, piliečiai gali kreiptis dėl nemokamos vienkartinės elektroninės vizos kelionėms į Kaliningrado sritį.

  Atitinkamą nutarimą priėmė Rusijos vyriausybė. Anksčiau tokia tvarka buvo įvesta užsieniečių apsilankymui Tolimuosiuose Rytuose, tačiau šalių, kurių piliečiai gali atvykti į patį vakarinį Rusijos regioną, sąrašas yra beveik dvigubai didesnis.

  Elektroninė viza galioja 30 kalendorinių dienų, o leistinas viešnagės laikotarpis — iki aštuonių dienų. Įforminti naują vizą galima tik po to, kai pasibaigs pagrindinio dokumento galiojimo laikotarpis. Konsulinio mokesčio už tokią vizą nebus.

  Norint gauti tokią vizą, užsieniečiui reikia ne mažiau kaip likus keturioms dienoms, bet ne anksčiau kaip prieš 20 dienų iki numatytos kelionės datos, užpildyti prašymą dėl elektroninės vizos gavimo Rusijos užsienio reikalų ministerijos konsulinio departamento interneto svetainėje ir pridėti prie jo nuotrauką. Pirmiausiu metu paraiškos bus priimamos tik rusų arba anglų kalbomis.

  Po to pareiškėjas gaus pranešimą su identifikavimo numeriu apie tai, kad įvažiavimas leidžiamas. Šį pranešimą reiks pateikti pasienio kontrolės punkte kartu su tapatybės dokumentu.

  Užsienio turistai privalo turėti sveikatos draudimo polisą, kelionės bilietus arba patvirtintą jų įgijimo garantiją išvykimui.

  Kaip pabrėžia Rusijos valdžios institucijos, užsieniečiai, gavę elektronines vizas į Kaliningrado regioną, gali būti ir keliauti tik šiame regione.

  Elektroninės vizos į Kaliningrado sritį
  © Sputnik /
  Elektroninės vizos į Kaliningrado sritį
  Temos:
  Elektroninės vizos į Kaliningrado sritį (25)

  Dar šia tema

  Lietuva gavo Rusijos notą dėl elektroninių vizų į Kaliningrado sritį
  Tegai:
  viza, Lietuva, Rusija, Kaliningradas

  Svarbiausios temos