15:49 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sporto naujienos (82)
  24

  Kitų metų rudenį Lietuvoje vyks pasaulio salės futbolo čempionatas ir Lietuva bus viso pasaulio žiniasklaidos dėmesio centre

  VILNIUS, liepos 19 — Sputnik. Seime veikiančios laikinosios grupės "Už Lietuvos futbolo ateitį" nariai kviečia atsakingas institucijas atkreipti dėmesį į Lietuvos futbolo problemas, rašoma Seimo pranešime.

  Nuo liepos mėnesio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vykdomojo komiteto sprendimu, Lietuvos futbolo federacijos Vykdomajame komitete nebebus atstovaujama Vilniaus regiono futbolo sąjunga — didžiausia ir gausiausia regioninė asociacija.

  "Oficialiai nurodomos pašalinimo priežastys kelia didelį susirūpinimą, nes konstatuoja skaidrumo ir demokratijos trūkumą vienoje didžiausių sporto organizacijų Lietuvoje — LFF — veikloje", — teigia Seimo narys Laurynas Kasčiūnas.

  Laikinosios grupės nariai kreipėsi į Lietuvos futbolo federacijos prezidentą, Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto narius, Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisiją.

  Seimo narių kreipimesi sakoma, kad kitų metų rudenį Lietuvoje vyks pasaulio salės futbolo čempionatas ir Lietuva bus viso pasaulio žiniasklaidos dėmesio centre.

  Pasak Seimo narių, ant svarstyklių lėkštės bus ne tik pačios LFF nebranginamas prestižas ir reputacija, bet ir visos šalies. Kitaip nei ruošiantis 2011 metų Europos krepšinio čempionatui, nėra bendradarbiaujama su Vyriausybe, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, savivaldybėmis.

  Seimo narių kreipimesi taip pat išreikšta abejonė, ar skaidriai ir efektyviai bus panaudotos šiam renginiui Vyriausybės skiriamos lėšos..

  Seimo laikinosios grupės "Už Lietuvos futbolo ateitį" nariai siūlo šiuos klausimus svarstyti artimiausiame Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos posėdyje, taip pat kviečia Vyriausybę atkreipti dėmesį į susidariusią situaciją, skirti lėšas tik tuo atveju, jei bus užtikrinti demokratijos skaidrumo ir reputacijos reikalavimai pačios LFF veikloje.

  Temos:
  Sporto naujienos (82)

  Dar šia tema

  Sostinėje atnaujinta dešimt futbolo aikštynų
  Lietuvos futbolo rinktinės žvaigždė buvo nušauta Hitlerio įsakymu
  Tegai:
  futbolas, Lietuva

  Svarbiausios temos