13:24 2020 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1085
 • RUB68.2075
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sporto naujienos (69)
  149

  Paskutinius kelis sezonus jis praleido antrajame Ispanijos divizione, o dabar prisijungė prie Kauno "Žalgirio" dublerių trenerių štabo

  VILNIUS, rugpjūčio 9 — Sputnik. Vienas iš Lietuvos krepšinio legendos Arvydo Sabonio sūnų — Tautvydas — nusprendė baigti savo žaidėjo karjerą ir pradėti treniruoti.

  Tautvydas Sabonis yra vienas iš trijų Arvydo Sabonio sūnų. Paskutinius kelis sezonus jis praleido antrajame Ispanijos divizione, o dabar prisijungė prie Kauno "Žalgirio" dublerių trenerių štabo. Apie tai pranešama oficialioje garsiausio Lietuvos krepšinio klubo svetainėje.

  Tautvydas nusprendė padėti tašką savo žaidėjo karjeroje būdamas 27 metų. Jo garsusis tėvas paliko sportą tik sulaukęs keturiasdešimties. Arvydo vyriausias sūnus Žygimantas krepšininko karjerą baigė dar anksčiau, o didžiausias viltis teikęs Domantas yra NBA Indianos "Pacers" klubo žaidėjas.

  Šiuo metu 23 metų Domantas Sabonis kartu su nacionaline komanda ruošiasi 2019 metų pasaulio čempionatui, kuris rugpjūčio pabaigoje prasidės Kinijoje.

  Temos:
  Sporto naujienos (69)
  Tegai:
  treneris, Kauno "Žalgiris", Ispanija

  Svarbiausios temos