03:58 2020 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sporto naujienos (77)
  28

  Antradienį Vilniuje vykusių "EURO 2020" atrankos varžybų Lietuva-Portugalija (1: 5) pabaigoje įvyko incidentas, kuris gali sukelti rimtų bėdų Portugalijos žvaigždės Cristiano Ronaldo gerbėjui

  VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Žaidėjų keitimo metu Ronaldo, likus ketvirčiui valandos iki rungtynių pabaigos, jo gerbėjas išbėgo į lauką, atsiklaupė ir primygtinai prašė futbolininko nusifotografuoti su juo. Pasaulio futbolo žvaigždė sutiko, tačiau gerbėjui nepavyko nusifotografuoti.

  Apsaugininkai nutempė gerbėją iš lauko, po to paėmė iš jo asmens duomenis ir surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą. Bauda siekė 30 eurų, tai atitinka Lietuvos administracinių nusižengimų kodeksą.

  Visiškai kitokius skaičius greičiausiai pateiks Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA), kurios globojamos šios varžybos. Dėl to nėra jokių abejonių.

  Gerbėjas išbėgo į futbolo aikštę pas Cristiano Ronaldo per rungtynes tarp Lietuvos ir Portugalijos rinktinių, Vilnius, Lietuva, 2019 metų rugsėjo 10 diena

  Anot ekspertų, bauda Lietuvos futbolo federacijai už tokį įvykį gali būti nuo 15 iki 20 tūkstančių eurų. Jei bausmė galiausiai bus perduota, LFF ne mokės šiuos pinigus iš savo kišenės, o nukreips atsakomybę už tai, kas nutiko, apsaugos įmonei, su kuria federacija buvo susitarusi palaikyti tvarką per nacionalinės komandos rungtynes. Savo ruožtu įmonė jau gali rinkti lėšas iš futbolininko gerbėjo.

  Болельщик выходит на поле к Криштиану Роналду во время матча Литва - Португалия,Вильнюс, Литва,10 сентября 2019 года
  © REUTERS / INTS KALNINS
  Gerbėjas išbėgo į futbolo aikštę pas Cristiano Ronaldo per rungtynes tarp Lietuvos ir Portugalijos futbolo rinktinių, Vilnius, Lietuva, 2019 metų rugsėjo 10 diena

  Portugalija Europos čempionato atrankos rungtynėse su Lietuva laimėjo rezultatu 5:1. Ronaldo įmušė 4 įvarčius.

  Iškovojusi antrąją pergalę iš eilės, Portugalijos rinktinė po nelabai įspūdingo starto žymiai pagerino savo pozicijas turnyrinėje įskaitoje, o Lietuvos komanda vis lieka B grupėje.

  Temos:
  Sporto naujienos (77)

  Dar šia tema

  Ronaldo nusipirko brangiausią pasaulyje automobilį
  Ronaldo pasirašė autografus Lietuvos gerbėjams Vilniuje
  Videofaktas: lietuvis įsiveržė į aikštelę ir reikalavo asmenukės su Ronaldo
  Tegai:
  bauda, Cristiano Ronaldo, Portugalija, Lietuva

  Svarbiausios temos