18:23 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2152
 • RUB91.6732
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Užsienio reikalų ministerija teigė neturinti informacijos apie bylos detales, ir nukreipė prašymą į Estijos vidaus reikalų ministeriją

  VILNIUS, rugsėjo 14 — Sputnik. Estijos užsienio reikalų ministerija nepateikė papildomos informacijos Rusijos ambasados Taline prašymu dėl ruso, nuteisto už šnipinėjimą. Apie tai RIA Novosti pranešė ambasados spaudos tarnyba.

  "Gavome oficialų užsienio reikalų ministerijos atsakymą, kuriame sakoma, kad jie neturi informacijos apie šio atvejo detales ir nukreipia mūsų prašymą į valstybės vidaus reikalų ministeriją", — sakė ambasada.

  Prašymas buvo pateiktas po to, kai Estijos leidinys "Postimees" paskelbė informaciją, jog šių metų gegužę Saugumo policija sulaikė Rusijos pilietį įtariant jį "smurtaujant prieš Estiją".

  JAV karinės technikos bandymai, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Станислав Савельев

  Kaltinamasis buvo nuteistas penkeriems metams kalėjimo. Pažymima, kad Rusijos Federacijos pilietis sudarė tyrėjais sandorį.

  Sprendimą Harju apygardos teismas priėmė rugpjūčio 29 dieną, tačiau jis buvo paviešintas tik šią savaitę.

  Saugumo policija neatskleidė nei bylos detalių, nei nuteistojo vardo, kad netrukdytų tyrimui. Tačiau žurnalistai nuteistąjį pavadino "Rusijos šnipu".

  Dar šia tema

  Buvęs EP narys: Estijoje JAV gali panaudoti specialiąsias pajėgas prieš Rusiją
  Baltijos šalys meilikauja sau tikindamos, kad Rusija gali jas užpulti
  Tegai:
  šnipinėjimas, Rusija, Estija

  Svarbiausios temos