23:11 2020 Balandžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.0906
 • RUB85.8405
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  60

  Tyrimo duomenimis, lietuviai dažniau nei kaimyninių valstybių žmonės laisvalaikį mėgsta leisti baruose ir kavinėse, latviai — koncertuose ir kituose pramoginiuose renginiuose, o estai — kine ir teatre

  VILNIUS, rugsėjo 29 — Sputnik. Baltijos šalių gyventojai laisvą laiką leidžia skirtingai, o laisvalaikio pomėgiai skiriasi priklausomai nuo šalies, rodo draudimo bendrovės "Gjensidige" užsakymu "Spinter tyrimų" šių metų vasarą atlikta apklausa.

  Tyrimas parodė, kad dažniausiai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje gyvenantys žmonės savo laisvas valandas skiria šeimai. Šeimos nariams laisvą laiką skiria 72 procentai latvių ir po 68 procentus lietuvių bei estų.

  Lietuvos ir Estijos gyventojai dažniau nei latviai laisvalaikį leidžia gamtoje bei sodybose. Tuo tarpu estai daugiau laisvo laiko praleidžia prie televizoriaus bei kompiuterio. Tyrimo duomenimis, naršymui internete arba sėdėjimui prie kompiuterio laisvą laiką skiria 57 procentai estų, 41 procentas lietuvių ir 43 procentai Latvijos gyventojų.

  Skaičiai rodo, kad estai dažniau nei kitų Baltijos šalių žmonės laisvą laiką skiria draugams, dvigubai daugiau Estijos nei kaimyninių valstybių gyventojų laisvalaikį leidžia kine. Estai taip pat dažniau nei latviai ir lietuviai lankosi teatre.

  Tyrimo duomenimis, latviai dažniau nei lietuviai bei estai lankosi koncertuose ir kituose pramoginiuose renginiuose.

  Daugiau nei penktadalis Lietuvos gyventojų laisvalaikį leidžia baruose, kavinėse ir vyninėse, taip laisvu laiku pramogauja 16 procentų latvių ir 13 procentų estų. Tačiau pastarieji dažniau už kaimynus užsuka į restoraną.

  Dar šia tema

  Sostinė Seimą ragina išsaugoti smulkų lauko kavinių verslą
  Jaunimas bėga iš Baltijos šalių: kas laukia tuščių teritorijų
  Lietuva tapo viena populiariausių vietų tarp "Airbnb" vartotojų
  Tegai:
  laisvalaikis, Estija, Latvija, Lietuva, Baltijos šalys

  Svarbiausios temos