21:32 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (137)
  108

  Didžiausia serialų, filmų ir televizijos laidų kūrimo kompanija Latvijoje ieško rusiškai kalbančių aktorių filmavimui Vokietijoje ir Kanadoje

  VILNIUS, lapkričio 6 — Sputnik. JAV pramogų kompanija "Netflix", kuri yra viena didžiausių kino ir televizijos kompanijų pasaulyje, paskelbė kastingą rusakalbiams aktoriams Latvijoje, rašo Mixnews.lv. Skelbimas paskelbtas oficialioje agentūros "Baltic Casting Agency" Facebook paskyroje.

  "Ieškome aktorių, 60–80 metų amžiaus vyrų, filmavimui amerikiečių seriale. Reikalavimas: kandidatas turi laisvai kalbėti rusiškai. Filmavimas truks porą dienų lapkričio pabaigoje — gruodžio pradžioje Vokietijoje, Berlyne, ar Toronte, Kanadoje. Jei jums tinka aprašymas, atsiųskite dvi nuotraukas, kontaktinį telefono numerį ir trumpą savo profesinės veiklos aprašymą adresu projects@balticcasting.com", — rašoma skelbime.

  Verta pažymėti, kad "Netflix" kuria savo filmus, serialus ir televizijos laidas nuo 2013 metų. 2016 metais bendrovė išleido 126 originalius serialus ir filmus, ir pagal kiekį aplenkia bet kurį kitą tinklo ar kabelinės televizijos kanalą.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (137)

  Dar šia tema

  "Netflix" filmuoja detektyvinį serialą Vilniuje
  Paskelbtas oficialus serialo "Raganius" anonsas — video
  Nemoki rusiškai — neik į kiną: vyras pasiskundė kino teatru Rygoje
  Tegai:
  kinas, rusų kalba, Latvija, JAV, Netflix

  Svarbiausios temos