21:26 2020 Balandžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos reperis Timati atvyko į Rygą koncertuoti ir apsilankė prekybos centre "Alfa", kur yra jo skandalingoji drabužių parduotuvė "Black Star Wear"

  VILNIUS, lapkričio 22 — Sputnik. Ketvirtadienį, lapkričio 21 dieną, Rusijos reperis Timati atvyko į Rygą koncertuoti "Rygos arenoje", praneša "Tvnet.lv".

  Prieš koncertą gerbėjai galėjo pamatyti savo dievaitį prekybos centre "Alfa". Būtent šiame prekybos centre įsikūrusi "Black Star Wear" drabužių parduotuvė. Drabužių linija iš Timati, sukurta bendradarbiaujant su Rusijos gynybos ministerija, neseniai Latvijoje sukėlė didelį skandalą.

  Viskas prasidėjo nuo nacionalistiškai nusiteikusios visuomenės dalies, kuri, nepaisant savo nuotaikų, vis dėlto užsuko į rusų atlikėjo parduotuvę ir ten rado rusišką simboliką bei karinės uniformos elementus. O po to grasinti Rusijos reperiui pradėjo ir specialiosios tarnybos, ir Latvijos užsienio reikalų ministerija.

  Tačiau dainininko Grigorijaus Lepso likimas kol kas neištiko Timati — niekas jam neuždraudė atvykti į Latviją. Ir drabužiai buvo išpirkti pirkėjų kaip karšti pyragėliai šventės dieną.

  Taigi, niekas Timati netrukdė susitikti su savo gerbėjais prekybos centre "Alfa", o paskui surengti koncertą "Rygos arenoje". Be to, kai kurie iš jaunų gerbėjų netgi apsirengė kariniu stiliumi — drabužiais, stilizuotais kaip Rusijos kariuomenės uniforma.

  Pasak liudininkų, antrame prekybos centro aukšte buvo moksleivių antplūdis. Minia gerbėjų spiegė iš džiaugsmo. Timati, lydimas sargybinių, įėjo į savo parduotuvę ir ant sienos ten užrašė "Ryga", o tada nuvyko koncertuoti "Rygos arenoje".

  Dar šia tema

  "Tai mano vieta": Lepsas pasakė, kad norėtų mirti Jūrmaloje
  Neįmanoma išimti iš prekybos marškinėlių su Putinu — visus jau "išėmė" pirkėjai
  Advokatas: draudimas Lepsui atvykti į Latviją neturi teisinio pagrindo
  Tegai:
  Ryga, Latvija

  Svarbiausios temos