02:56 2020 Kovo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Naujoms kryptims sostinės oro uostas nuo vasaros sezono pradžios naudos antrąjį "Airbus A220-300" lėktuvą

  VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. Latvijos oro linijų bendrovė "airBaltic" paskelbė penkis naujus maršrutus iš Vilniaus oro uosto į didžiuosius Europos miestus, praneša Lietuvos oro uostų spaudos tarnyba.

  Nauji tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus bus vykdomi į Hamburgą (Vokietija), Ciurichą (Šveicarija), Geteborgą (Švedija), Dubrovniką ir Rijeką (Kroatija).

  "AirBaltic" generalinis direktorius Martinas Gaussas pabrėžė, kad norėdama pristatyti naujus maršrutus, įmonė nuo vasaros sezono pradžios turės antrą "Airbus A220-300" Vilniuje.

  Lietuvos oro uostų aviacijos paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas teigė, kad derybos ir sprendimų paieška maršrutų skaičiui išplėsti užtruko daugiau nei dvejus metus. Anot jo, antruoju lėktuvu padidės ne tik kelionių vietų skaičius, bet ir skrydžių dažnis.

  Skrydžiai iš Vilniaus į Hamburgą prasidės kovo 30 dieną ir kainuos nuo 49 eurų, į Ciurichą — kovo 31 dieną — nuo 55 eurų, į Geteborgą — kovo 29 dieną — nuo 25 eurų, į Dubrovniką — gegužės 2 dieną ir kainuos nuo 55 eurų, į Rijeką — gegužės 7 dieną, o kaina bus nuo 49 eurų.

  Išsamų "airBaltic" skrydžių tvarkaraštį ir bilietus į šias vietas jau galima rasti bendrovės tinklalapyje. Be to, bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių ir Taliną, taip pat patogius susisiekimus per Rygą.

  Dar šia tema

  Nufilmuota, kaip Lietuvos oro uostuose valomas sniegas
  Vilniuje orlaiviams įvedami papildomi ribojimai siekiant mažinti triukšmą
  Tegai:
  Vilnius, airBaltic, Latvija

  Svarbiausios temos