03:13 2020 Kovo 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Rusijos ambasada Taline pasiguodė, kad Estijos valdžia tik žodžiu pareiškia apie ištikimybę "demokratinėms vertybėms" ir "stipriai demokratijai" šalyje

  VILNIUS, sausio 14 — Sputnik. Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid interviu laikraščiui "Frankfurter Allgemeine Zeitung" pareiškė, kad Baltijos šalies gyventojų viltis dėl pokyčių kaimyninėje šalyje, kilusi Rusiją valdant Borisui Jelcinui, neišsipildė.

  "Kai Rusija pripažino Estijos nepriklausomybę vadovaujant Borisui Jelcinui, daugelis estų tikėjosi, kad Rusija taip pat taps laisva ir demokratine valstybe. Deja, viskas susiklostė ne taip", — cituoja Estijos prezidentę RIA Novosti.

  Anksčiau Rusijos ambasada Taline pasiguodė, kad Estijos valdžia tik žodžiu pareiškia apie ištikimybę "demokratinėms vertybėms" ir "stipriai demokratijai" šalyje. Diplomatai išreiškė viltį, kad šalies valdžia patvirtins jų teiginius praktikoje. Taip diplomatinė atstovybė pakomentavo Estijos valdžios spaudimą Rusijos agentūrai Sputnik.

  Anksčiau pranešta, kad dėl Estijos valdžios institucijų grasinimo patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal straipsnį, kuriame numatyta iki penkerių metų laisvės atėmimo bausmė, Sputnik Estija darbuotojai buvo priversti nutraukti darbą redakcijoje nuo 2020 metų sausio 1 dienos. Paskelbta, kad agentūra tęsia darbą ypatinguoju režimu.

  Dar šia tema

  Sputnik Estija darbuotojai dėl Talino grasinimų paliks redakciją
  Rusijos senatorius Talino paaiškinimus dėl Sputnik laiko neįtikinamais
  Sputnik Estija pradėjo dirbti nepaprastuoju režimu
  Tegai:
  Rusija, Kersti Kaljulaid, Estija

  Svarbiausios temos