23:39 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Iš viso įmonėje dirba beveik 8000 žmonių, pažymima, kad šis žingsnis reikalingas, kad įmonė ateityje galėtų grįžti prie rentabilumo ir konkurencingumo regioninėje ir tarptautinėje rinkoje

  VILNIUS, sausio 17 — Sputnik. Valstybinė įmonė "Latvijos geležinkeliai" planuoja iki 2020 metų pabaigos nutraukti darbo santykius su 1500 darbuotojų dėl sunkios ekonominės padėties, sakoma bendrovės pranešime.

  Kompanija pažymi, kad "2019 metai buvo kupini sukrėtimų koncernui ir visai Latvijos tranzito ir transporto pramonei".

  "Dėl iškastinio kuro pasaulinių kainų mažėjimo ir jų transportavimo apimčių sumažėjimo, taip pat dėl ​​ekonominės ir politinės padėties regione smarkiai sumažėjo gaunamų ir išvežamų krovinių apimtys", — pažymi "Latvijos geležinkeliai".

  Nuo 2019 metų vasaros įmonė aktyviai peržiūri funkcijas ir darbo organizavimo procesus, žymiai sumažino išlaidas, planuoja optimizuoti darbą, kad sumažintų sąnaudas ir padidintų efektyvumą.

  Kaip pažymėta Latvijos geležinkelių darbuotojų pranešime, iki 2020 metų pabaigos planuojama nutraukti darbo santykius su maždaug 1500 darbuotojų.

  "Sumažinti darbuotojų skaičių yra neabejotinai skausmingas sprendimas bet kuriai įmonei. Tačiau esu įsitikinęs, kad turime žengti šį žingsnį, kad įmonė šiais metais galėtų grįžti prie finansinės pusiausvyros, o ateityje — prie rentabilumo ir konkurencingumo regioninėje ir tarptautinėje rinkoje", — rašoma pranešime.

  Iš viso įmonėje "Latvijos geležinkeliai" dirba apie 8000 žmonių.

  Dar šia tema

  Kaip atrodo atstatytas Rengės geležinkelio ruožas — video
  Latvijoje norima įvesti mokestį už bendravimą įmonėse rusų kalba
  Ekspertas: Latvija pamėgins "atmušti" Baltarusiją iš Lietuvos
  Tegai:
  geležinkelis, Latvija

  Svarbiausios temos