05:59 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Lėšos buvo konfiskuotos, o pažeidėjas, atlikęs laisvės atėmimo bausmę, buvo išsiųstas iš Estijos su draudimu atvykti į šalį 5 metams

  VILNIUS, sausio 21 — Sputnik. Rusijos pilietis mėgino įsivežti į Estiją 130 tūkstančių eurų, paslėptus kojinėse, tačiau buvo sulaikytas pasienio punkte Narvoje, teismas nutarė konfiskuoti pinigus ir uždraudė jam atvykti į Estiją 5 metams, pranešė Estijos transliavimo portalas "ERR".

  "2019 m. gruodžio 27 d. rytą 68-erių Sergejus Norinas per Narvos pasienio postą atvyko iš Rusijos į Estiją. Patikros metu pas jį rasta 130,3 tūkst. eurų ir 5,2 tūkst. rublių, paslėptų kojinėse. Veru apygardos teismo sprendimu lėšos buvo konfiskuotos, o Norinas, atlikęs laisvės atėmimo bausmę, buvo išsiųstas iš Estijos su draudimu atvykti į šalį 5 metams", — rašoma pranešime.

  Pasak Veru apygardos prokuratūros prokurorės Ritos Chlebnikovos, baudžiamojon atsakomybėn traukiami asmenys, neteisėtai gabenantys dideles grynųjų pinigų sumas per sieną, tai yra, daugiau nei 40 tūkst. eurų.

  Estijos baudžiamajame kodekse pažymima, kad tai yra kontrabanda, už kurią skiriama bauda arba laisvės atėmimas iki trejų metų, taip pat grynųjų pinigų konfiskavimas.

  "ERR" pažymi, kad Veru apygardos teismas Noriną nuteisė už kontrabandą 6 mėnesių laisvės atėmimo bausme, iš kurių jis atsėdėjo 15 dienų. Likusi bausmė nebus vykdoma, jei vyras per paskirtą 1 metų bandomąjį laikotarpį nepadarys naujo tyčinio nusikaltimo.

  Dar šia tema

  Muitininkai sulaikė neįprastai paslėptą kontrabandą iš Baltarusijos
  Išminuotojai sunaikino pasienyje su Rusija iškastą karo laikų sprogmenį
  Pasienyje su Baltarusija bus atnaujinta sienos stebėjimo sistema
  Tegai:
  kontrabanda, Estija, rusas

  Svarbiausios temos