07:34 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Tuo pačiu metu Estijos URM ministras pripažino, kad Estija yra suinteresuota, kad jos piliečia galėtų su kuo mažiau kliūčių kirsti Rusijos sieną

  VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Estijos užsienio reikalų ministras Urmas Reinsalu nemano, kad būtų protinga kelti vizų režimo su Rusija liberalizavimo klausimą, praneša RIA Novosti.

  "Nemanau, kad tai būtų protinga", — pasakė Reinsalu, antradienį atsakydamas į parlamento narių klausimus. Kartu ministras pripažino, kad Estija yra suinteresuota, kad jos piliečia galėtų su kuo mažiau kliūčių kirsti Rusijos sieną.

  Reinsalu taip pat pažymėjo, kad Rusijos išduodamos elektroninės vizos, kurios yra populiarios tarp Estijos piliečių, nekelia grėsmės šalies saugumui.

  Be to, ministras mano, kad turėtų būti tęsiama dabartinė Europos Sąjungos ir NATO politika Rusijos Federacijos atžvilgiu.

  2019 metais 53 užsienio šalių piliečiai gavo galimybę įforminti nemokamą vienkartinę elektroninę vizą apsilankymui Sankt Peterburge ir Leningrado srityje, taip pat Kaliningrado srityje. Anksčiau tokia tvarka buvo įvesta Tolimuosiuose Rytuose. Nuo 2021 metų sausio 1 dienos užsienio turistai galės gauti elektronines vizas kelionėms į visus Rusijos regionus.

  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį
  © Sputnik /
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį

  Dar šia tema

  Lietuvos specialiosios tarnybos pripažino, kad jų egzistavimas be Rusijos neįmanomas
  VSD paskelbė naują grėsmių Lietuvai vertinimą: didžiausios "grėsmės" — Kinija ir Rusija
  Įsigalioja naujos Šengeno vizų išdavimo taisyklės
  Rusijos URM papasakojo, kiek išduota elektroninių vizų į Kaliningrado sritį
  Įvardyta Baltijos šalis, kuri tapo prašymų išduoti vizą į Sankt Peterburgą lydere
  Tegai:
  viza, Rusija, Estija

  Svarbiausios temos