09:48 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Sprendžiant iš pranešimų internete, gyventojai kol kas nepanikuoja, pareiškė Latvijos visuomenės aktyvistas Degis Karajevas

  VILNIUS, kovo 16 — Sputnik. Interviu Sputnik Lietuva latvių visuomenės aktyvistas Degis Karajevas pažymėjo, kad nesinorėtų, jog darbo ir atlyginimo nebuvimas truktų ilgiau nei mėnesį.

  "Mes atsidūrėme kažkokioje naujoje realybėje ir kol kas neaišku, ką tai lems, tačiau kol kas nėra panikos. Pasitaiko tuščių lentynų nuotraukų. <...> Kol kas visos diskusijos internete nerodo panikos ir atrodo, kad blaiviai vertiname galimybes prisitaikyti prie šios realybės ir ieškome tolimesnių tobulėjimo būdų dabartinėmis sąlygomis. Žinoma, jei šis režimas užsitęs, tai paveiks daugelį pramonės sričių. Uždrausti vieši renginiai. Jie labai greitai pajus finansinio srauto trūkumą ir jei žmonės pajus finansų trūkumą ir liks be atlyginimų, nesinorėtų, kad tai truktų daugiau nei mėnesį", — sakė aktyvistas.

  Latvijoje buvo nuspręsta neuždaryti vaikų darželių, tačiau įpareigoti tėvus, norinčius, kad jų vaikai ir toliau lankytųsi įstaigoje, kiekvieną savaitę patvirtinti, kad jie nebuvo užsienyje ir nebendravo su žmonėmis, kurie galbūt buvo užsikrėtę koronavirusu.

  Darželių darbas yra būtinas, kad operatyviųjų tarnybų darbuotojai, kurie taip pat turi mažų vaikų, toliau dirbtų, nusiuntę vaikus į darželį, sakė Latvijos ministras pirmininkas Krišjanis Karinšas.

  Taip pat skaitykite:

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik
  Koronavirusas Europos šalyse

  Dar šia tema

  Mokslininkas paneigė teiginį, kad šilti orai pražudo koronavirusą
  Nedarbingumo pažymėjimus atbuline tvarka galės gauti vaikus prižiūrintys tėvai
  Titovas: Lietuvos valdžia turi pasirūpinti socialiniais paketais karantino metu
  Karantino metu Lietuvos paštas dirbs su apribojimais
  Tegai:
  Latvija, koronavirusas

  Svarbiausios temos