15:57 2020 Kovo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (646)

  Šiuo metu būtina užtikrinti tų žmonių, kurie jau serga, izoliaciją ir maisto jiems tiekimą, mano Latvijos deputatas Viačeslavas Dombrovskis

  VILNIUS, kovo 19 — Sputnik. Šiuo metu komendanto valandos įvedimas yra pernelyg ankstyvas, nes šiuo metu sergančių žmonių šalyje nedaug, sakė Latvijos Seimo deputatas, buvęs šalies ekonomikos ministras Viačeslavas Dombrovskis interviu Sputnik Lietuva.

  "Kol atvejų palyginti nėra daug, galima daug nuveikti, kad būtų užtikrintas jų izoliavimas. Tai yra, manau, jiems būtina užtikrinti maisto tiekimą, nes kitaip aišku, kad jie tam tikru metu turės eiti į parduotuvę, arba jie, arba jų šeimos nariai. Taip pat įmanoma, kadangi dabar viešbučiai yra tušti, manau, kad galime, sakykime, įtikinti šiuos žmones persikelti į viešbučius karantino metu. Tačiau jei atvejų skaičius padidės tiek, kad karantino užtikrinimas taps beveik neįmanomas, tada taip, tada galėsime aptarti tokias priemones kaip komendanto valanda", — sakė jis.

  Seimo deputato Jurio Jurašo iniciatyvą dėl laikino judėjimo apribojimo Latvijoje gali palaikyti Vyriausybės koalicija.

  Parlamentaro pasiūlymu, griežto karantino laikotarpiu — maždaug dešimt dienų — gyventojai galėtų palikti namus tik kraštutiniais atvejais: jei reiktų nueiti į maisto prekių parduotuvę ar pas gydytoją. Tik tam tikrų pramonės šakų darbuotojai turėtų teisę judėti mieste.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (646)

  Dar šia tema

  SAM: Lengva COVID-19 forma sergantys pacientai nebebus guldomi į ligonines
  Klaipėdos ligoninėje izoliuoti dar du koronavirusu užsikrėtę asmenys
  Tegai:
  viešbutis, koronavirusas, karantinas, Latvija

  Svarbiausios temos