16:03 2020 Kovo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (646)

  Estijos vyriausybė dėl koronaviruso protrūkio kovo 12 dieną paskelbė, kad šalyje įvedama nepaprastoji padėtis, kuri galios iki gegužės 1 dienos

  VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Koronavirusu užsikrėtusių žmonių skaičius per dieną Estijoje padidėjo 35 ir pasiekė 404, pranešė šalies Sveikatos departamentas.

  "COVID-19 virusas buvo diagnozuotas 404 Estijos gyventojams įvairiuose šalies regionuose. Nuo sausio 31 dienos Estija atliko 4809 koronaviruso tyrimus. Ligoninėje yra 28 žmonės, iš kurių septyniems reikalinga intensyvi priežiūra. Penki pacientai yra kritinės būklės. Aštuoni žmonės išrašyti iš ligoninių", — rašoma departamento pranešime.

  Koronavirusas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владимир Астапкович

  Estijos vyriausybė dėl koronaviruso protrūkio kovo 12 dieną paskelbė, kad šalyje įvedama nepaprastoji padėtis, kuri galios iki gegužės 1 dienos. Uždarytos mokyklos, muziejai ir kino teatrai. Teatro spektakliai, koncertai ir konferencijos atšaukiami. Nepaprastosios padėties metu taip pat numatyta uždaryti sporto sales, SPA centrus, baseinus, vandens centrus, dienos centrus ir vaikų žaidimų kambarius.

  Pasaulio sveikatos organizacija kovo 11 dieną paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau nei 372 tūkst. žmonių, mirė daugiau kaip 16 tūkst.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (646)

  Dar šia tema

  Lietuvos sienos lieka uždarytos iki balandžio vidurio
  Šimašius: šeimos su nepilnamečiais vaikais gali karantinuotis namuose
  Tegai:
  karantinas, koronavirusas, Estija

  Svarbiausios temos