15:17 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1837)

  Policija, atvykusi į įvykio vietą, aptiko vietinius gyventojus, vartojančius rankų dezinfekavimo priemones parduotuvėje

  VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. Estijoje policija pričiupo kelis vyrus, geriančius dezinfekcines priemones. Apie tai šalies policija pranešė Facebook paskyroje.

  Policija pranešė, kad gavo neįprastą iškvietimą. Vienoje iš Valgos apskrities parduotuvių vyrų kompanija gėrė rankų dezinfekavimo skystį. Policija tam užkirto kelią ir pabrėžė, kad to jokiais būdais negalima daryti, nes tai kelia pavojų gyvybei.

  "Linkime visiems elgtis atsakingai ir kantrybės, ir tada geresni laikai ateis greičiau", — rašė policija socialiniame tinkle.

  Šiuo metu Estijoje yra daugiau nei tūkstantis užsikrėtimo koronavirusu atvejų, pasveiko 62 žmonės, 15 mirė. Šalies valdžia įvedė karantino režimą ir uždraudė keliones į šešias jai priklausančias salas visiems, išskyrus nuolatinius gyventojus. Taip pat uždaryti visi pramogų centrai, sporto klubai, kurortai ir baseinai.

  Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, pasaulyje užregistruota daugiau nei milijonas pacientų, sergančių COVID-19, daugiau nei 64 tūkst. žmonių mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1837)

  Dar šia tema

  Klaipėdos meras skundžiasi COVID-19 tyrimams skirtų reagentų kokybe
  Klaipėdoje nuo koronaviruso pasveiko dar vienas žmogus
  Tegai:
  vyrai, policija, Estija

  Svarbiausios temos