10:23 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1932)

  Šalies valdžia rekomendavo sustabdyti keleivinių bilietų pardavimą, išimtys bus padarytos prekių ir krovinių transportavimui

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Suomijos vyriausybė išsiuntė laivybos kompanijoms nurodymus nuo balandžio 11 dienos negabenti keleivių iš Estijos. Apie tai pranešė ERR portalas.

  Suomijos valdžios institucijų sprendimas nepasikeitė, nepaisant prieštaringos informacijos apie keleivių pervežimo keltu Talinas–Helsinkis situaciją.

  "Vyriausybė rekomenduoja laivybos kompanijoms, aptarnaujančioms reisus į Suomiją iš Švedijos, Estijos ir Vokietijos, nutraukti keleivinių bilietų pardavimą, išimtys bus taikomos prekių ir krovinių transportavimui", — teigiama pranešime.

  Nuo kovo 22 dienos Suomija uždraudė asmenų, nuolat gyvenančių Estijoje, bet dirbančių Suomijoje, judėjimą tarp Estijos ir Suomijos. Nepaisant to, Estijos piliečiams, kurie nuolat gyvena Suomijoje, buvo leista įvažiuoti į šalį pasibaigus šiam laikotarpiui, po atvykimo jiems privalomas dviejų savaičių karantinas. Išimtis taip pat padaryta sveikatos priežiūros ir gelbėjimo tarnybų darbuotojams.

  Švytuoklinė darbo migracija su Švedija ir Norvegija Suomijoje bus tęsiama, tačiau tik tuo atveju, jei darbas vyks pasienio regionuose. Suomijos transporto ministerija pabrėžė, kad apribojimai yra laikini.

  Estijoje koronavirusu užsikrėtusių žmonių skaičius viršija 1150, o Suomijoje — daugiau nei 2300.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota beveik 1,28 mln. infekcijos atvejų, daugiau nei 72 tūkst. žmonių mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1932)

  Dar šia tema

  Iš Vilniaus infekcinių ligų centro pabėgo koronavirusu serganti moteris
  Vokietijos žiniasklaida išpranašavo "globalizacijos pabaigą"
  Lietuvos oro uostus pasiekė daugiau nei 50 tonų apsaugos priemonių 
  Tegai:
  koronavirusas, Estija, Suomija

  Svarbiausios temos