09:54 2021 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2152
 • RUB91.6732
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Policijos ir pasienio apsaugos departamentas panaikins užsienio piliečiams vizas ir išduos nurodymus nedelsiant išvykti iš šalies

  VILNIUS, balandžio 9 — Sputnik. Užsieniečiai iš trečiųjų šalių, kurie Estijoje liks bedarbiais, turės skubiai grįžti į tėvynę. Atitinkamas pataisas patvirtino Estijos vyriausybė, praneša "ERR" portalas.

  Įstatymo projektas pateiktas Riigikogu kartu su papildomo valstybės biudžeto 2020 metams įstatymo projektu. Jam priimti reikalinga balsų dauguma.

  Vidaus reikalų ministras Martas Helmė teigė, kad jei užsienietis liks be darbo, Policijos ir pasienio apsaugos departamentas panaikins jo vizą ir išduos nurodymus išvykti iš šalies.

  "Tiems užsieniečiams, kurie liko be darbo, patariu nedelsiant pradėti ieškoti galimybių grįžti namo ir nelaukti, kol jūsų vizos ar bevizis buvimas pasibaigs arba bus anuliuotas. Likę užsieniečiai išleidžia pinigus, kuriuos galėtų panaudoti grįžimui į tėvynę, ir rizikuoja neteisėtai likti Europos Sąjungoje", — sakė jis.

  Norėdami grįžti į savo tėvynę, užsieniečiai turėtų susisiekti su savo šalies ambasada Estijoje ir išsiaiškinti, kokios tam yra galimybės.

  Jei užsienio piliečiui pasibaigia vizos arba bevizio buvimo šalyje galiojimo laikas ir jis negali išvykti iš šalies dėl nustatytų judėjimo apribojimų, jam gali būti leista likti Estijoje, kol pasibaigs nepaprastoji padėtis.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 1,35 mln. infekcijos atvejų 212 šalių, daugiau nei 79,2 tūkst. žmonių mirė.

  Estijoje nustatyta daugiau nei 1100 infekcijos atvejų.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Ar Estijos ekonomika išgyvens be svetimšalių darbininkų?
  Estijoje pričiupta vyrų, geriančių dezinfekcinį skystį, kompanija
  Tegai:
  užsieniečiai, nepaprastoji padėtis, karantinas, koronavirusas, Estija

  Svarbiausios temos