11:25 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1933)

  Šiuo metu visuomeninės organizacijos rengia veiksmų planą, nedalyvaujant daugybei žmonių gegužės 9 dieną, papasakojo Rygos vicemeras Vadimas Baranikas

  VILNIUS, balandžio 9 — Sputnik. Greičiausiai Facebook vyks tiesioginė transliacija, kad šventė visgi būtų paminėta taip, kaip ji to verta, sakė interviu Sputnik Lietuva Rygos vicemeras Vadimas Baranikas.

  "Kalbant apie alternatyvas, mes apie tai labai rimtai galvojame, nes situacija dar kitaip susiklostė prieš dvi dienas, kadangi nepaprastosios padėties laikotarpis bus pratęstas. Tačiau buvo vilčių, kad ši nepaprastoji padėtis iki gegužės 9 dienos bus atšaukta. Dabar mes svarstome idėjas ir programą, kaip organizuoti šventę internetu. Galbūt transliuojant Facebook, be transliacijų — kokie nors renginiai, kuriuose nedalyvautų daug žmonių, bet, kita vertus, padėtų atšvęsti šventę taip, kaip ji to verta. Dabar viskas yra kūrimo etape ir kaip tai bus daroma, prieš šventę pranešime visiems", — sakė jis.

  Rygoje atšauktas Pergalės dienos minėjimas prie Išvaduotojų paminklo. Latvijos visuomeninė organizacija "9majs.lv" 12 metų rengia Pergalės Didžiajame Tėvynės kare minėjimą prie Išvaduotojų paminklo Pardaugavoje.

  Organizacijos atstovai pažymėjo, kad kai tik Latvijoje bus atšaukta ekstremalioji padėtis, jos atstovai, kaip ir ankstesniais metais, būtinai atvyks pas veteranus pasveikinti jų su švente.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1933)

  Dar šia tema

  Politologas: Vilnius daro viską, kad sutrukdytų gegužės 9 dienos minėjimą šalyje
  Ekspertas įvardijo Trampo sprendimą nevykti į Maskvą gegužės 9 dieną
  Pensininkas Pergalės dienai paminėti atliko 75 šuolius iš aukščio
  Tegai:
  karantinas, koronavirusas, Pergalės diena, Ryga

  Svarbiausios temos