14:58 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1835)

  Visą kitą savaitę Latvijoje vyks NATO tarptautinio bataliono pratybos, kareiviai ir technika važiuos iš Adažių į Daugpilio savivaldybę ir atgal

  VILNIUS, balandžio 10 — Sputnik. Balandžio 13–18 dienomis Daugpilio savivaldybėje "Meža Mackeviči" poligone vyks karinės pratybos "Steel Brawler", pranešė Sputnik Latvija.

  Pratybų tikslas — tobulinti Latvijoje dislokuotą išplėstinę NATO ginkluotųjų pajėgų kovinę grupę ir veiksmų suderinamumą.

  "Steel Brawler" pratybose dalyvaus apie 600 kareivių ir 100 vienetų karinės technikos. Balandžio 13–18 dienomis maršrutu Adažių karinė bazė–Daugpilio savivaldybė, "Meža Mackeviči" poligonas–Adažių bazė bus gabenama karinė technika, tad galimi trumpalaikiai transporto judėjimo apribojimai.

  Karinės technikos kolonas lydės karo policija arba Judėjimo koordinavimo centras.

  Pranešama, kad kovo pabaigoje paaiškėjo, jog kai kurie Latvijoje esančio tarptautinio bataliono kariai užsikrėtė koronavirusu.

  Anksčiau NATO buvo priversta persvarstyti savo pratybų programą dėl koronaviruso pandemijos. Buvo planuojama, kad pratybose dalyvaus JAV kariuomenė, tačiau, plintant COVID-19, JAV vadovybė nusprendė sustabdyti karių ir įrangos perkėlimą į Europą, o jau atvykusius grąžinti į dislokacijos vietas.

  Tačiau pratybos Europoje nebuvo atšauktos, tik sumažintas jų vykdymo mastas ir pakeistas jų formatas.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1835)

  Dar šia tema

  Dėl COVID-19 pandemijos į Lietuvą grįžo dalis Afganistane dislokuotų karių
  Afganistane į NATO oro bazę smogė penkios raketos
  Zacharova apkaltino JAV cinišku požiūriu į Lietuvą koronaviruso fone
  Tegai:
  koronavirusas, kariai, Latvija, NATO

  Svarbiausios temos