12:10 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Vietoje to, kad susivienytų kovoje su bendra problema, Vašingtonas tęsia savo politiką prieš nepageidaujamas šalis, mano ekspertas Andrejus Koškinas

  VILNIUS, balandžio 30 — Sputnik. JAV skiria pinigus Baltijos ir kitoms šalims tam, kad jos palaikytų informacinį karą prieš Rusiją, sakė interviu Sputnik Lietuva karo politologas, Rusijos Plechanovo ekonomikos universiteto Politologijos ir sociologijos katedros vedėjas Andrejus Koškinas.

  "Įdomiausia tai, kad tuo metu, kai visa žmonija susidūrė su naujos koronavirusinės infekcijos pandemija, atrodė, kad norint kartu nugalėti šią ligą, reikia susivienyti, tačiau JAV ir toliau tęsia informacinę kovą prieš Rusiją, prisotindama Baltijos šalis tinkamais finansiniais ištekliais ir nukreipdama visą rytinį NATO flangą prieš Rusiją. Tai susiję su tokiu JAV bruožu, kai ji niekam nepadeda, bet ieško išorinio priešo, kuriam primestų visas savo problemas", — sakė politologas.

  Remiantis JAV armijos inžinierių korpuso paraiška Europoje, JAV ketina skirti 49 milijonus dolerių kariniams objektams projektuoti Lietuvoje, Latvijoje ir ir Estijoje.

  Remiantis dokumentu, Amerika ketina sudaryti bent tris sutartis dėl paslaugų teikimo Pentagono ir federalinėms agentūroms, susijusioms su JAV Gynybos departamentu, ir gynybos operacijoms Baltijos šalyse paremti.

  Dar šia tema

  KAM: NATO kariai tapo "dezinformacijos apie COVID-19 taikiniu" 
  Į Lietuvą atskrido Ispanijos karinių oro pajėgų naikintuvai vykdyti NATO misijos
  Tegai:
  informacinis karas, Rusija, Baltijos šalys, JAV

  Svarbiausios temos