08:59 2021 Gegužės 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.2005
 • RUB89.7964
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Naujosios sistemos esmė yra patikrinti piliečių, kurie ketina vykti į savo darbo vietą pašalinus karantino priemones, sveikatą

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Estijoje kelios technologijų įmonės pradėjo tikrinti imuniteto pasus, kurie turėtų garantuoti sveikų darbuotojų sugrįžimą į darbą. Medicininiai duomenys bus perduoti darbdaviui, praneša RBC.

  Naujosios sistemos esmė yra patikrinti piliečių, kurie ketina vykti į savo darbo vietą atšaukus karantino priemones, sveikatą. Su darbuotojų testavimo rezultatais darbdavys gali susipažinti naudodamas laikiną QR kodą.

  Pasak vienos iš plėtros bendrovių vadovo Taavet Hinrikus, skaitmeninis pasas turėtų sumažinti baimes ir paskatinti viso pasaulio visuomenę pandemijos metu gyventi toliau.

  Gautų duomenų saugojimo sąlygos, taip pat asmenų, turinčių teisę gauti informaciją apie kito asmens sveikatą, saugojimo sąlygos nebuvo atskleistos.

  Remiantis Džonso Hopkinso universiteto duomenimis, trečiadienį, gegužės 20 dieną, Estijoje buvo užregistruoti 1794 koronavirusinės infekcijos atvejai, mirė 64 žmonės.

  Anksčiau Estijos parlamentas priėmė dekretą, leidžiantį pavaduotojams surengti posėdžius nuotoliniu būdu. Norėdamas tai padaryti, pranešėjas ne vėliau kaip prieš tris dienas turi pranešti parlamentarams apie posėdžio surengimą nuotoliniu būdu.

  Koronavirusas — mitai ir tiesa
  © Sputnik
  Koronavirusas — mitai ir tiesa
  Tegai:
  Estija, karantinas

  Svarbiausios temos