00:23 2020 Rugpjūčio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusija ne kartą pareiškė, kad visi skrydžiai vykdomi, griežtai laikantis tarptautinių taisyklių

  VILNIUS, birželio 11 — Sputnik. Estijos užsienio reikalų ministerija įteikė Rusijos ambasadoriui Aleksandrui Petrovui notą dėl tariamo šalies oro sienų pažeidimo, pranešė RIA Novosti su nuoroda į Rusijos ambasadą Taline.

  "Birželio 10 dieną ambasadorius Petrovas buvo pakviestas į Estijos URM, kur tos pačios dienos rytą buvo informuotas apie Rusijos lėktuvo padarytą pažeidimą šalies oro pasienyje ir buvo įteikta nota šiuo klausimu", — rašoma Rusijos diplomatinės atstovybės pranešime Twitter.

  Remiantis Estijos ginkluotųjų pajėgų pranešimu, trečiadienį Rusijos lėktuvas TU-204-300 be leidimo pateko į šalies oro erdvę netoli Vaindlo salos ir Estijos oro erdvėje išbuvo mažiau nei minutę. Estijos ginkluotosios pajėgos pranešė, kad orlaivis neturėjo skrydžio plano ir nesikreipė į Estijos oro eismo valdymo centrą.

  Žiniasklaidos duomenimis, tai galėjo būti karinis lėktuvas.

  Rusija ne kartą pareiškė, kad visi Rusijos orlaivių skrydžiai vykdomi, griežtai laikantis tarptautinių oro erdvės naudojimo virš neutralių vandenų taisyklių, nepažeidžiant kitų valstybių sienų.

  Dar šia tema

  Paskelbtas vaizdo įrašas, kaip ore vyksta Rusijos naikintuvų degalų papildymas
  JAV įvertino įtampos su Rusija didėjimo tikimybę dėl pratybų Baltijos šalyse
  Tegai:
  Rusija, Estija

  Svarbiausios temos