09:17 2020 Rugsėjo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (166)

  Tarptautinių autobusų maršrutų tarp Baltijos šalių paklausa smuko nuo rugpjūčio pabaigos, kai buvo padidėjusi "antrosios bangos" rizika

  VILNIUS, rugsėjo 14 — Sputnik. Nuo pirmadienio "Lux Express" laikinai sustabdys tiesioginį susisiekimą autobusu tarp Tartu ir Rygos, praneša TVNet.

  Iš Tartu "Lux Express" su persėdimu Pernu galite patekti į Latvijos sostinę. Be to, autobusai važiuos keturis kartus per dieną tarp Talino ir Rygos, taip pat tarp Vilniaus ir Rygos.

  "Tarptautinių maršrutų paklausa nuo rugpjūčio pabaigos smarkiai sumažėjo. Savaitinė grėsmė įvesti izoliacijos reikalavimus Latvijoje sumažina žmonių norą keliauti, nors liepą ir rugpjūtį situacija buvo gana perspektyvi", — sakė "Lux Express" tarptautinio verslo vadovas Wright'as Remmel'is.

  Jis pridūrė, kad "Lux Express" autobusai maršrutais tarp Baltijos šalių sostinių važiuoja ryte, popiet ir vakare.

  "Mes stengiamės keleiviams pasiūlyti lanksčiausią išvykimo laiką. Mes taip pat esame pasirengę nedelsdami įtraukti naujus išvykimus. Nors paklausa ir toliau mažėja, mes ir toliau teiksime, taip sakant, "gelbėjimosi ratą" tarp Baltijos šalių sostinių, jei tik mūsų autobusai apskritai galės kirsti sieną. Mūsų misija yra užtikrinti laisvą žmonių judėjimą. Pavyzdžiui, nepaprastosios padėties metu mes užtikrinome reguliarų susisiekimą tarp Saremos ir žemyno daugiau nei mėnesį", — sakė jis.

  Praėjusį penktadienį Latvija įtraukė Estiją į "geltonąjį sąrašą" šalių, iš kurių grįžus būtina laikytis 14 dienų saviizoliacijos.

  Išimtis buvo padaryta pasienio miestų gyventojams, kur švytuoklinė darbo jėgos migracija leidžiama laisvu režimu, su sąlyga, kad per ankstesnes 14 dienų gyventojai judėjo tik tarp dviejų miestų vietos savivaldoje.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (166)

  Dar šia tema

  Per rugpjūtį Lietuvos oro uostai aptarnavo 21 proc. daugiau keleivių nei liepą
  Žmonijai išpranašautas visuotinis skurdas
  Koronavirusas plinta ugdymo įstaigose: naujas užsikrėtimas nustatytas Mažeikiuose
  Tegai:
  koronavirusas, autobusai, Baltijos šalys

  Svarbiausios temos