21:42 2020 Spalio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (112)

  "RT" ir MIA "Rossija segodnia" vyriausioji redaktorė Margarita Simonian taip pat atkreipė dėmesį į Estijos vadovės drabužių spalvas. Ji priminė apie Estijos valdžios daromą spaudimą Sputnik Estijai

  VILNIUS, spalio 9 — Sputnik. Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid ketvirtadienį Briuselyje susitiko su NATO generaliniu sekretoriumi Jensu Stoltenbergu ir Europos Komisijos nariais Kadri Simson (Estija), Valdžiu Dombrovskiu (Latvija) ir Margrethe Vestager (Danija).

  Kaip pažymėjo Sputnik, susitikimui su oficialiais atstovais Estijos vadovė pasirinko suknelę, kurios spalvos primena Sputnik naujienų agentūros logotipą.

  "RT" ir MIA "Rossija segodnia" vyriausioji redaktorė Margarita Simonian taip pat atkreipė dėmesį į Estijos vadovės drabužių spalvas. Savo pranešime "Telegram" ji priminė apie spaudimą, kurį Estijos valdžia darė Sputnik Estijai.

  Президент Эстонии Кести Кальюлайд в Брюсселе на встрече с еврокомиссаром Валдисом Домбровскисом
  Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid Briuselyje susitikime su Europos Komisijos nariu Valdžiu Dombrovskiu.

  "Estijos prezidentė atvyko į NATO būstinę vilkėdama suknelę, įtartinai panašią į mūsų Sputnik Estijos logotipą. Tos pačios, kurią ji mėgino išstumti iš šalies. Kolektyve, ar jūs įsiskverbėte į prezidento stilistų komandą? Premija buhalterijoje", — rašė Simonian.

  Agentūros Sputnik Estija žurnalistai buvo priversti nutraukti darbo santykius su redakcija 2020 metų sausio 1 dieną dėl baudžiamosios atsakomybės grėsmės. Talinas pateisino savo veiksmus sankcijomis, kurias Europos Sąjunga skyrė tam tikriems fiziniams ir juridiniams asmenims, įskaitant naujienų agentūros "Rossija segodnia" generalinį direktorių Dmitrijų Kiseliovą.

  Baltijos šalių valdžia nuolat kišasi į Rusijos žiniasklaidos veiklą, įskaitant MIA "Rossija segodnia" išteklius. Kaip pažymėta Rusijos užsienio reikalų ministerijoje, šie veiksmai rodo aiškius suderintos linijos tarp Vilniaus, Rygos ir Talino ženklus ir aiškiai parodo, kaip demagoginiai teiginiai apie jų atsidavimą demokratijos ir žodžio laisvės principams atsispindi tikrovėje.

  Temos:
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (112)

  Dar šia tema

  LRTK atskleidė "Sputnik Lietuva" tinklalapio populiarumą Lietuvoje
  Lietuvos URM rekomenduoja Radijo ir televizijos komisijai drausti RT programas
  Zacharova patarė JAV negąsdinti Rusijos sankcijomis
  Tegai:
  Sputnik, Briuselis, Kersti Kaljulaid, Estija

  Svarbiausios temos