11:49 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Bandymas vertas dėmesio, tačiau sunku įsivaizduoti, kad jis bus sėkmingas, mano ekspertas Maksimas Piaduškinas

  VILNIUS, spalio 13 — Sputnik. Ryga prisijungė prie daugybės pasaulio miestų, iš kurių bus galima išskristi "į niekur", skelbia Sputnik Latvija.

  Valstybinės skrydžių kompanijos "airBaltic" lėktuvas "Airbus A220-300" pusantros valandos skris virš Latvijos teritorijos ir grįš į Rygos oro uostą. Skrydis numatytas spalio 25 dieną.

  Interviu Sputnik Lietuva aviacijos ekspertas, žurnalo "Aviatransportnoe Obozrenije" generalinis direktorius Maksimas Piaduškinas sakė, kad uždarius sienas ir nutraukus skrydžius, daugelis oro linijų ieško galimybių užsidirbti.

  "Skrydžio "į niekur" patirtis nėra pirmoji... Sunku įvertinti, kaip sėkmingai "airBaltic" seksis įgyvendinti šią idėją. Akivaizdu, kad tai labiau tikėtina tokiems tikriems aviacijos entuziastams, kuriems tiesiog patinka skristi. Tokie skrydžiai, žinoma, neturi jokios praktinės reikšmės. Vėlgi, yra ir kitų būdų užsidirbti pinigų... Bandymas yra vertas dėmesio. Sveikintina, kad skrydžių bendrovė nori būti mažiau priklausoma nuo vyriausybės paramos", — sakė jis.

  Pirmieji «koronakrizės» smūgiai: kiek europiečių tapo skurdesni
  © Sputnik
  Pirmieji «koronakrizės» smūgiai: kiek europiečių tapo skurdesni

  Dar šia tema

  Ekspertas: Latvijos valdžia padės "airBaltic" išgyventi krizę
  Šią liepą "airBaltic" skraidino daugiau nei 150 tūkst. Baltijos šalių keleivių
  "airBaltic" atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Miuncheną
  Tegai:
  pandemija, airBaltic

  Svarbiausios temos