20:21 2020 Spalio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (406)

  Europos šalys per pirmąją koronaviruso bangą smarkiai nukentėjo. Pakartotinio karantino atveju jos sutelks dėmesį į savo atsigavimą, o ne į pagalbą kitiems, mano ekspertas Anatolijus Bažanas

  VILNIUS, spalio 14 — Sputnik. Antroji koronaviruso banga sukels gamybos sumažėjimą daugelyje šalių, interviu Sputnik Lietuva sakė Rusijos mokslų akademijos Europos instituto Ekonominių tyrimų skyriaus vadovas Anatolijus Bažanas.

  Tuo tarpu ekspertas neatmetė galimybės, kad ES galėtų suteikti finansinę pagalbą Baltijos šalims.

  "Manau, kad, žinoma, gali būti tam tikra pagalba. Tačiau, kita vertus, nemanau, kad tai būtų reikšminga pagalba, kuri leistų šioms ekonomikoms greitai atsigauti. Žinoma, tai būtent tokia situacija, kuri prives prie to, kad politinė padėtis šalyse bus tokia, kad tam tikru mastu tikriausiai sustiprins separatizmą. Visi stengsis panaudoti kuo daugiau resursų savo atsigavimui, o ne pagalbai kitiems", — sakė jis.

  Lietuvos finansų ministras Vilius Šapoka pareiškė, kad Lietuvos ekonomika atlaikys antrąją koronaviruso pandemijos bangą.

  Tuo pačiu ministras tikisi, kad valdžiai nereikės įvesti griežtų karantino priemonių, kokių teko imtis praėjusį pavasarį.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (406)

  Dar šia tema

  Lietuvoje nustatyti 139 nauji COVID-19 infekcijos atvejai
  Per praėjusią parą Lietuvoje nuo koronaviruso mirė 3 žmonės
  Plintant COVID-19 Vilniuje siūloma įvesti infekcijos plitimą ribojančias priemones
  Tegai:
  ES, ekonomika, koronavirusas, Baltijos šalys

  Svarbiausios temos