12:05 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad Latvijos nacionalinė elektroninės žiniasklaidos taryba nepateikia konkrečių politiko citatų, kurios tapo bausmės priežastimi

  VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Latvijos nacionalinė elektroninės žiniasklaidos taryba (NEPLP) nutarė skirti "Baltcom" radijui 8 000 eurų baudą už šių metų liepą įvykusį interviu su Rusijos LDPR partijos lyderiu Vladimiru Žirinovskiu, praneša Sputnik Latvija.

  Vladimiras Žirinovskis
  © Sputnik / Владимир Федоренко

  "Kaip pranešė Nacionalinė elektroninės žiniasklaidos taryba, radijui "Baltcom" buvo skirta 8 tūkstančių eurų bauda", — sakoma pranešime.

  Pažymima, kad NEPLP nepateikia konkrečių politiko citatų, kurios tapo bausmės priežastimi. NEPLP vadovas Ivaras Abolinšas pažymėjo: "Mūsų užduotis yra rūpintis Latvijos informacinės erdvės saugumu".

  "Taryba taip pat teigė, kad elektroninė žiniasklaida yra atsakinga už programos svečio pasirinkimą, turėtų pateikti įvairių nuomonių, o žurnalisto užduotis yra atsakyti į antivalstybinius svečio pareiškimus", — priduria portalas.

  Anksčiau pranešta, kad Lietuvoje gali būti laikinai sustabdytas Švedijoje registruoto Rusijos televizijos kanalo "RTR-Planeta" retransliavimas.

  Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) trečiadienį inicijavo transliacijos sustabdymo procedūrą.

  Komisija nustatė pažeidimų programoje "60 minučių", kurioje dalyvavo Valstybės Dūmos deputatas Vladimiras Žirinovskis. Politiko pozicija suvokiama kaip "karo ir neapykantos kurstymas".

  Pažymima, kad šiemet pažeidimas programoje buvo nustatytas antrą kartą. Jei per metus yra nustatomi trys tokio pobūdžio pažeidimai, atlikusi visas nustatytas procedūras, LRTK gali laikinai sustabdyti laisvą prieigą prie šios televizijos programos Lietuvoje.

  Dar šia tema

  Žirinovskis patarė Trampui negerti priešmaliarinių vaistų
  Žirinovskis: Lietuva turi grąžinti Baltarusijai Vilnių ir Klaipėdą
  Vilnių bombarduos: Žirinovskis papasakojo apie galimus konfliktų židinius
  Tegai:
  Vladimiras Žirinovskis, Latvija

  Svarbiausios temos