16:53 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Užsienio reikalų ministerijos pareigūnas apkaltintas saugumo reikalavimų dėl koronaviruso pažeidimu Belgijoje

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Estijos užsienio reikalų ministerija patvirtino, kad Belgijos policija sekso vakarėlyje Briuselyje sulaikė Estijos diplomatą už koronaviruso prevencijos taisyklių pažeidimą, praneša RIA Novosti su nuoroda į Estijos žiniasklaidą.

  "Diplomatas dalyvavo renginyje kaip privatus asmuo. Jis apgailestauja ir atsiprašo, kad pažeidė Belgijoje galiojančius apribojimus", — teigiama Užsienio reikalų ministerijos pranešime.

  Remiantis Estijos žiniasklaidos pranešimais, diplomatas dirbo Europos Parlamento patarėju. Anksčiau jis dirbo Estijos atstovybėje prie NATO.

  Anksčiau pranešta, kad lapkričio 27 dieną policija Belgijos sostinėje nutraukė sekso vakarėlį, organizuotą vieno baro rūsyje, pažeidžiant šalyje taikomas izoliacijos dėl koronaviruso priemones. Prokuratūros duomenimis, į vakarėlį susirinko 25 žmonės. Kai pasirodė policija, dalis dalyvių bandė pabėgti, tarp jų buvo ir Vengrijos europarlamentaras Józsefas Szájeris.

  Szájeris, išrinktas į EP iš Vengrijos valdančiosios "Fidesz" partijos, lapkričio 29 dieną išsiuntė pirmininkui Davidui Sassoliui prašymą, kuriame atsisako parlamentaro mandato.

  Dar šia tema

  Apsiėjo be sekso. Mokslo patvirtinti nekalto prasidėjimo atvejai
  Tegai:
  Briuselis, Estija

  Svarbiausios temos