12:51 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2146
 • RUB89.4919
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Visų pirma, atkreiptas dėmesys į atnaujintas ir gerai parengtas sausumos pajėgas, kurios parodė savo efektyvumą Sirijoje. buvęs Danijos užsienio reikalų ministras taip pat gyrė oro pajėgų modernizavimą ir ypač oro gynybos sistemą

  VILNIUS, sausio 29 — Sputnik. Rusijai, vadovaujant prezidentui Vladimirui Putinui, pavyko atgauti karinės supervalstybės statusą. Taip mano buvęs Danijos užsienio reikalų ministras Uffe Ellemannas-Jensenas straipsnyje "Berlingske".

  Visų pirma, jis atkreipė dėmesį į atnaujintas ir gerai parengtas sausumos pajėgas, kurios parodė savo efektyvumą Sirijoje. Ellemannas-Jensenas taip pat gyrė oro pajėgų modernizavimą ir ypač oro gynybos sistemą.

  Kita vertus, straipsnio autorius pabrėžia, kad Rusijos kariniame pramoniniame komplekse yra silpnybių, tačiau jas kompensuoja jėga kitose srityse. Kaip pavyzdį Ellemannas-Jensenas pateikė jūrų pajėgas, kurios nėra tinkamos didelėms operacijoms pasaulio vandenynuose, bet povandeniniai laivai, pasak jo, yra modernūs ir gerai ginkluoti.

  Anksčiau "The National Interest" įvertino Rusijos branduolinio potencialo galią. Kaip priminė straipsnio autorius, didžiausias branduolinių ginklų turėtojas yra karinis jūrų laivynas. Be to, Rusijos taktinės atsargos yra kliūtis prieš NATO pajėgas. Taktiniai branduoliniai užtaisai bus efektyviausia Rusijos priemonė apsaugoti savo sienas ir saugumo interesus, padarė išvadą ekspertas.

  Tegai:
  Rusija

  Svarbiausios temos