01:20 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2146
 • RUB89.4919
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Estijos žiniasklaida teigė, kad Gribkovas neva "slapta ir be eilės" gavo antrąją "Pfizer" vakcinos dozę

  VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. Rusijos Federacijos generalinis konsulas Narvoje Jurijus Gribkovas paneigė žiniasklaidos pranešimus apie jo "slaptą ir be eilės" skiepijimą nuo COVID-19, praneša RIA Novosti

  Ketvirtadienį, sausio 28 dieną, "Eesti Päevaleht" pranešė, kad Gribkovas "slaptai ir be eilės" gavo antrąją "Pfizer/BioNTech" vakcinos dozę Ida-Viru centrinėje ligoninėje tuo metu, kai šalyje net neprasidėjo rizikos grupėse esančių žmonių skiepijimas. 

  Ligoninės valdybos pirmininkas Tarmo Bakleris sakė, kad buvo pradėtas vidaus tyrimas dėl šio įvykio, ir pridūrė, kad nėra nė vienos taisyklės, leidžiančios tokius skiepus be eilės. 

  "Susipažinau su "Eesti Päevaleht" paskelbta ataskaita, kad Rusijos Federacijos generalinis konsulas Narvoje neva slapta ir be eilės buvo paskiepytas nuo COVID-19. Aš pareiškiu, kad minėto leidinio žurnalistų prielaida apie mano slaptą skiepijimą, pažeidžiant tvarką, neatitinka tikrovės", — sakoma generalinio konsulato interneto svetainėje paskelbtame Gribkovo pranešime. 

  Diplomatas pažymėjo, kad praėjusių metų pabaigoje jis sutiko pasiskiepyti, tačiau tik su sąlyga, jei paaiškės, kad dozė su besibaigiančiu jos vartojimo terminu nebus niekam reikalinga. 

  "Esu įsitikinęs, kad taip ir buvo. Štai kodėl, atšaukęs savo jubiliejaus šventę, buvau priverstas atvykti pasiskiepyti. Tuo pačiu metu turėjau tik vieną prašymą — medicininis konfidencialumas, viešai neskelbti mano sveikatos problemų", — sakė Gribkovas.

  Jis apgailestauja, kad informacija apie jo sveikatą ir asmeninių pokalbių telefonu turinys buvo viešai paskelbta. 

  Dar šia tema

  PSO tikisi gauti duomenų apie "Sputnik V" vakciną artimiausiomis savaitėmis
  Biorobotų pasaulis: Lietuvoje paragino apsisaugoti nuo COVID-19 visuotiniu sekimu
  Gydytojas perspėja apie visuotinį žlugimą atsisakius skiepytis
  "Sputnik V" kūrėjas sukurs naują vakciną nuo koronaviruso, rašo žiniasklaida
  Tegai:
  Rusija, COVID-19, koronavirusas, vakcinacija, vakcina, Pfizer/BioNTech, Estija

  Svarbiausios temos