10:57 2021 Kovo 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Tyrimo duomenimis, sausio mėnesį respublikos gyventojai televizorių žiūrėjo vidutiniškai 4 valandas ir 18 minučių per dieną

  VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Sausį Estijoje populiariausias rusiškas televizijos kanalas tapo "RTR-Planeta", kurio reitingas per mėnesį pakilo 0,2 proc. — iki 4,6 proc. Apie tai pranešė "ERR" portalas su nuoroda į televizijos auditorijos apžvalgą "Kantar Emor".

  Apklausos duomenimis, sausio mėnesį Estijos gyventojai televizorių žiūrėjo vidutiniškai 4 valandas ir 18 minučių per dieną.

  Estai labiausiai žiūrėjo "ETV", "Kanal 2" ir "TV3", o ne estai — "RTR-Planeta", "Pervyj Baltijskij Kanal" ir "NTV-Mir".

  Vasario 8 dieną Latvijos nacionalinė elektroninės žiniasklaidos taryba nusprendė metams uždrausti televizijos kanalo "Rossija-RTR" retransliavimą respublikoje.

  Anksčiau Latvijos kabelinės televizijos operatorius "Tet" pranešė, kad nustos retransliuoti didžiausius Rusijos televizijos kanalus: PBK (Pirmojo kanalo programų retransliatorius Baltijos šalyse), "NTV Mir", "Ren TV Baltija", "Kinokomedija" ir "Kinomsiks". Retransliacija nutrūko nuo vasario 1 d. Vietoj išvardytų kanalų žiūrovams bus siūlomi kiti, bendrovė paskelbė, kad ji ir toliau ieško kanalų, kuriuos galima pridėti prie paketo.

  Baltijos šalių valdžia ne kartą trukdė Rusijos žiniasklaidos priemonių darbui. Rusijos užsienio reikalų ministerija pareiškė apie aiškius suderintos šių valstybių linijos ženklus. Žiniasklaidos priespaudos Baltijos šalyse atvejai, kaip pažymėjo Rusijos URM, "aiškiai parodo, ko praktiškai verti demagogiški Vilniaus, Rygos ir Talino pareiškimai apie demokratijos ir žodžio laisvės principų laikymąsi".

  Dar šia tema

  Latvija metams uždraudė retransliuoti "RTR-Rossija"
  Nilas Ušakovas sukritikavo Latvijos valdžią dėl Rusijos televizijos kanalų draudimo
  Latvijoje uždrausta retransliuoti dar 16 kanalų rusų kalba

  Svarbiausios temos