14:38 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiais metais galima prašyti grąžinti išlaidas vizoms, kurios galiojo 2020 metų lapkričio ir gruodžio mėnesiais ir kurios galioja 2021 metais

  VILNIUS, vasario 24 — Sputnik. Estijos finansų ministerija pradėjo priimti prašymus kompensuoti vizų išlaidas iš piliečių, norinčių šiais metais aplankyti giminaičius ar jų laidojimo vietas pasienio Rusijos regionuose, pranešė ministerijos spaudos tarnyba.

  "Prašymus dėl kompensacijos gali pateikti Estijos piliečiai, kurių gyvenamoji vieta, Gyventojų registro duomenimis, yra Estijoje ir kurie nori aplankyti savo sutuoktinį ar sutuoktinę, artimus giminaičius, giminaičius, gyvenančius Rusijos pasienio teritorijose, arba aplankyti jų laidojimo vietas", — RIA Novosti cituoja ministerijos pranešimą.

  Finansų ministerija pažymi, kad šiais metais galima prašyti kompensuoti išlaidas už vizas, galiojusias 2020 metų lapkričio ir gruodžio mėnesiais ir kurios galioja 2021 metais.

  Pasienio teritorijomis laikomos Pečioros miestas, Pečioros rajonas, taip pat Krupskajos, Lavrovskajos ir Novoizborskajos valsčiai, Ivangorodo miestas, Kingisepo rajonas, Bolšeluckajos, Kuzemkinskajos ir Zagrivskajos valsčiai, Slancevo rajonas. Didžiausia kompensacijos suma siekia 70 eurų per metus vienam asmeniui.

  Dar šia tema

  Iš Estijos gyventojo atimta pilietybė
  Nepaisydami pandemijos suomiai vyksta į Estiją pigaus alkoholio įsigyti
  Estija ketina įtraukti Lietuvą į "kelionių burbulą"
  Estijos prezidentė ragina ratifikuoti sienos su Rusija sutartį
  Tegai:
  viza, Rusija, Estija

  Svarbiausios temos