00:08 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Buvęs Latvijos susisiekimo ministras Ainaras Šleseras kritikuoja uostų valdymo reformą

  VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik. Krovinių srautas Latvijos uostuose ir geležinkelyje mažėja dėl valdžios institucijų nenoro palaikyti dialogą su Rytų partneriais, pavyzdžiui, su Rusija ir Kazachstanu, sakė buvęs Latvijos susisiekimo ministras Ainaras Šleseras. Tai jis pareiškė televizijos kanalo "RigaTV 24" eteryje.

  Pasak Šlesero, dabartinio Latvijos susisiekimo ministerijos vadovo siūloma uosto valdymo modelio reforma nėra reikalinga. Buvusio ministro manymu, to reikia tik tiems, kurie nori privatizuoti uostus ir galų gale juos parduoti biržoje.

  "Geriau priimti sprendimą likviduoti uostus, o ne reformuoti", — sako Šleseras. Pasak jo, tada bus galima perduoti bėgius ir traukinius metalo laužui, "tuo atveju bent koks skatikas nubyrės".

  Latvijos susisiekimo ministerijos parengtos Uostų įstatymo pataisos buvo įtrauktos į balandžio 1 dienos vyriausybės posėdžio darbotvarkę. Spaudžiamas socialinių partnerių, kabinetas nusprendė per dvi savaites iš naujo juos aptarti Uostų, tranzito ir logistikos taryboje ir Nacionalinėje trišalio bendradarbiavimo taryboje.

  Ainarsas Šleseras vadovavo Latvijos susisiekimo ministerijai 2006–2009 metais. Kovo pabaigoje jam buvo pareikšti įtarimai dėl didelio masto sukčiavimo baudžiamojoje byloje dėl pažeidimų plėtojant skaitmeninę televiziją. 

  Dar šia tema

  Baltarusija pradėjo pristatyti savo naftos produktus į Rusijos uostus
  Ekspertas pranašauja Lietuvos uosto žlugimą dėl baltarusiškų krovinių praradimo
  Paaiškėjo, kiek baltarusiško benzino bus perkrauta Ust Lugos uoste
  Tegai:
  Rusija, uostas, Latvija

  Svarbiausios temos