02:08 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Kolumnistas
  Gauti trumpą nuorodą
  761

  Sputnik korespondentas apsilankė ateities pranašavimo seanse, kurį surengė garsus žvaigždžių valios aiškintojas Pavelas Globa

  Juodai ant balto

  Pavelas Globa — žmogus, kuri anksčiau aš mačiau tik televizoriaus ekrane, gyvenime pasirdė esas manieringas ir griežtas. Be to, jis dar keistai panašus į "Comedy Club" rezidentą Gariką Martirosjaną.

  Astrologo spaudos konferencija įvyko Maskvoje, Centriniuose žurnalistų rūmuose. Žmonių į marmurinę salę atėjo visai nedaug. Galėjo nukristi ne tik obouolys, bet ir arbūzas.

  Pavelas Globas susikaupęs. Padėjo prieš save knygų krūvelę.

  Žvaigždžių valios aiškintojas, tikriausiai, buvo tokios pat  iškilmingos, arogantiškos ir niūrios išvaizdos, su kuria paprastai paskelbiamos sukrečiančios pranašystės. Turbūt, Kasandra, pranašaujanti apie gimtosios Toros žūtį, atrodė panašiai. 

  Tačiau aš, deja, negalėjau pajusti akimirkos iškilmingumo. Netinkamu laiku prisiminiau komiką Martirosjaną ir įsivaizdavau, kad ant scenos stovi būtent jis. Būtent taip ir atrodo rezidentas, kai atsisėda prie pianino.

  Visų pirma, Pavelas Globa parodė susirinkusiems žurnalo "Planetos aidas" 2009 metų numerį, kuriame buvo parašyta jo pranašystė apie karą Ukrainoje 2014 metais ir šalies skilimą.

  Павел Глоба в Домжуре
  © Sputnik / Лев Рыжков
  Pavelas Globa spaudos konferencijos metu

  Jau pasibaigus spaudos konferencijai viena kolegė suabejojo: "Ar tikrai jūs tai išpranašavote?"

  Ir šioje vietoje Globa  nukonkuravo Martirosjano artistiškumą. Jis tuoj pat atvertė žurnalo puslapį ir nurodė pirštu cituojamą vietą ir pareiškė: "Štai! Juodai ant balto! Skaitykite!"

  Tai buvo labai įspūdinga. O aš, prisipažinsiu, džiaugiausi, kad, pasirodo, šios epochos metu dar neišmirė senosios tarybinės aktorių mokyklos pasiekimai. Aš esu įsitikinęs, kad tokio pasirodymo metu pardėtų verkti pats Stanislavskis ir sušuktų: "Tikiu".

  Be karų, bet su opričnina

  Dar iš pat pradžių Globa pabrėžė, kad prognozė buvo kuriama ne žvaigždžių stebėjimo pagrindu. Astrologas, stebiantis žvaigždes — tai stereotipas. 2018 metų prognozė paremta tendencijomis, įvykiais, kurie skirtingais dešimtmečiais vyko Šuns metais pagal kinų kalendorių.

  "Išanalizavus šiuos įvykius, aiškiai matomas įdomus dėsningumas", — sakė astrologas.

  Taip jau susiklostė, kad Šuns metai yra sąjungų sudarymo ir susivienijimo konsolidacijos metai. TSRS, pavyzdžiui, buvo įsteigta Šuns metais, 1922 metų gruodžio 30 dieną.

  Žinomas astrologas Pavelas Globam, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Рамиль Ситдиков

  2018 metais, anot Globos, verta laukti garsių ir rezonansinių procesų. Vienas garsiausių pasaulio istorijos rezonansinis įvykis taip pat vyko Šuns metais. Turimas omenyje Niurnbergo tribunolas 1946 metais.

  Būtent 2018 metais astrologas laukia kažkokių visuomeninių procesų pradžios. Šie įvykiai jau 2020 sukels epochų kaitą. Galbūt, pasikeis vienos didžiosios pasaulio valstybės valdžia. Tačiau tai dar ne greitai — 2020 metais, kaip tik šiuo metu vyks prezidento rinkimai JAV.

  Apie Rusijos prezidento rinkimų rezultatus Globa nieko nepasakė ir tuo labai nuvylė žurnalistus.

  "Siekiant sudaryti prognozę, aš turiu žinoti tikslią kandidatų gimimo valandą, — aiškino astrologas. — O šių skaičių nerašo pasuose ir anketose".

  Šuns metais Globa nelaukia karų, rovoliucijų ir sukrėtimų.

  Nieko panašaus nei vienais Šuns metais nevyko, — tikino jis. — Šuns metai — savotiškas atokvėpis prieš epochų kaitą".

  Vedlio likimas

  Aš paklausiai Globos: kas Šuns metais vyks buvusiose TSRS valstybėse?

  "Jei jau metų simbolis šuo, tai įsivaizduokime, kad visos valstybės — gauja, — sakė astrologas. — Didesnė ar mažesnė. Rusija — didžiulis šuo. Jos likimas būti gaujos vedliu".

  Ir jau pasibaigus spaudos konferencijai aš paprašiiau Pavelo Globos pasakyti: ko jis palinkėtų Sputnik skaitytojams Naujaisiais metais?

  "Bijau, kad jeigu Šuns metais jūs nesugebėsite prisitaikyti prie aplinkos ir netapsite komandos dalimi, jums bus sunku, — sakė Pavelas Globa. — Ateina nelengvas metas, kai geriau likti komandoje. Būti kartu, ginti bendrus, korporatyvinius interesus. Ir pasikliauti kieta komandos parama. Kai jus palaikys, jūs gausite galimybę įgyvendinti savo norus. Jūs net įgausite antrąjį įkvėpimą, siekdami toliau tobulėti".

  Autoriaus nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone

  Tegai:
  prognozė, Naujieji metai, Pavelas Globa

  Svarbiausios temos