18:57 2020 Rugpjūčio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Kolumnistas
  Gauti trumpą nuorodą
  156

  Pasistengus iš vakcinavimo galima susikrauti politinį kapitalą ar bent jau į save atkreipti dėmesį, todėl politikai nepraleidžia tokios progos, bet kyla klausimas, ar yra iš to naudos Lietuvos piliečiams

  Tauta klausia

  Seimo narys Dainius Kepenis apie skiepus: "Skiepuose yra abortuotų vaikų ląstelės, beždžionių ląstelių liekanos ir reikia skiepyti 11 metų mergaites nuo paleistuvystės". Savo Facebook'e Arkadijus Vinokuras klausia: "Ar Seimo sesija persikėlė į Vasaros 5?"

  Tauta klausia 1
  screenshot
  Tauta klausia

  Vilniuje, Vasaros gatvėje Nr. 5, yra įsikūręs Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras. Lietuvos Seimas dirba visai kitu adresu. Tačiau Lietuvos piliečiai dažnai suabejoja Seimo narių psichikos sveikata. Periodiškai netgi kyla diskusijos, ar nereikėtų kandidatams į deputatus pristatyti Vyriausiajai rinkimų komisijai pažymą apie savo sveikatos būklę.

  Diskusijos apie skiepų reikalingumą, jų veiksmingumą tęsiasi nuo XVIII amžiaus.

  Pasistengus iš vakcinavimo galima susikrauti politinį kapitalą. Ar bent jau į save atkreipti dėmesį. Ir politikai nepraleidžia progos. Kaip sakoma: į sveikatą (jiems)! O mums?   

  Tauta skanduoja

  Facebook'o vartotojas Tomas Baranauskas net prabilo šūkiais: "Gabrielius įveikė baimę ir pasiskiepijo vardan Lietuvos — "dėl skubių priemonių tymų protrūkiui stabdyti, įskaitant skiepų privalomumo įtvirtinimą įstatymu". Jeigu jau pats Gabrielius pasiskiepijo, tai, žinoma, kad tokie skiepai automatiškai turi tapti privalomi kiekvienam lietuviui. Kiekvieno lietuvio gyvenimas privaloma tvarka turi būti sumodeliuotas pagal Gabrieliaus gyvenimą! Būk kaip Landsbergis, gyvenk kaip Landsbergis, lygiuokis į Landsbergį! Kas ne toks, kaip Landsbergis, tas pavojingas visuomenei!"

  Tauta skanduoja 2
  screenshot
  Tauta skanduoja

  Neatlaikė ir režisieriaus Oskaro Koršunovo nervai. Paskiepijo ir jį. Su doze erotikos...

  Oskaras Koršunovas: "Aš esu plokščios žemės gyventojas. Ir nuo vaikystės bijau skiepų. Bet pamatęs Andriaus Mamontovo postą, kuriame jis riterišku veidu skiepijasi, nuskubėjau savo plokštuma į Centro polikliniką. Teko kilti tik Basanavičiaus gatve, ir tai per klaidą. Užsižiopsojęs į Franko Zappos paminklą ir užsisvajojęs apie pastatymą Kauno dramos teatre, pasukau ne ten ir pataikiau į Rusų dramos teatrą. Ten priėjo kažkoks dėdė pilku kostiumu ir veidu. Jį atlydėjo seselė ne kartą skiepytom lūpom..."

  Oskaras kuris nebijo skiepų 3
  screenshot
  Oskaras kuris nebijo skiepų

  "Prezidento" rezidencija

  Kas pasiskiepijo, kas ne — rinkimai tęsiasi. Ir rinkėjams įdomu, kur, kaip gyvena, gyvens būsimas Lietuvos prezidentas. Tarkim, jeigu juo taptų Gitanas Nausėda.

  Budrus jo sekėjas savo Facebook'e jau dabar vaizdžiai demonstruoja kandidato į prezidentus Nausėdos gyvenamąjį būstą. Su komentaru.

  Arvydas Daunys: "Ar pažiūras, galimai, būsimas prezidentas Nausėda keičia taip pat dažnai kaip ir vėliavas prie savo namo Pavilnių regioniniame parke, kur nauja statyba šiaip draudžiama, tačiau būsimam, galimai, prezidentui leidimas buvo išduotas teisėtai. Šis namas vadinamas "Juoduoju kubu", šiaip jau, pagal stilių labiau tinka mafijos bosui, nei būsimajam Lietuvos Respublikos prezidentui. O gal vienas nuo kito nelabai ir skiriasi?"

  Prezidento rezidencija 4
  screenshot
  "Prezidento" rezidencija

  Petras tik už Petrą

  Nėra tiksliai žinoma, ar kitas pretendentas į prezidentus Petras Auštrevičius yra pasiskiepijęs nuo kokių nors ligų, tačiau jis atrodo labiausiai atsipalaidavęs. Ir Petras Auštrevičius užtraukė seną gerą dainą — "Už Petrą, už Petrą, už Petrą". Bet, atrodo, ši jo dainelė jau sudainuota. Tai gal už Saulių? Ar už Ingridą? Ši intriga jau greitai išsispręs.

  Petras tik už Petrą 5
  screenshot
  Petras tik už Petrą

  Autoriaus nuomonė gali nesutapti su redakcijos pozicija

  Dar šia tema

  Viešėjęs Ukrainoje Seimo narys užsikrėtė tymais
  Tegai:
  skiepai, Seimas, Lietuva

  Svarbiausios temos