01:24 2020 Liepos 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Kolumnistas
  Gauti trumpą nuorodą
  238

  "Šmėkla klaidžioja po Europą — komunizmo šmėkla. Visos senosios Europos jėgos susivienijo į šventą medžioklę prieš šią šmėklą: popiežius ir caras..." — K. Markas, F. Engelsas. Komunistų partijos manifestas. 1848 metai

  Praėjo 171-eri metai. Europos Sąjunga, Lietuvos Respublika, Vilnius, Seimas.

  2019 metų birželio 26 diena, Laurynas Kasčiūnas: "Pagaliau ledai pajudėjo ir žengėme žingsnį į priekį. Po pusantrų metų Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija pritarė prieš beveik pusantrų metų mūsų su Audroniumi Ažubaliu teiktam įstatymo projektui dėl draudimo propaguoti komunizmą arba kitą totalitarinę santvarką viešuosiuose objektuose. Tikiuosi, kad ateityje įstatymo projektas padės Lietuvai išeiti iš susidariusios dviprasmiškos situacijos, kuomet vienoje gatvės pusėje stovi paminklas budeliams, o kitoje jų aukoms. Tai padės Lietuvai galutinai atsikratyti sovietinio įšalo. Kitas žingsnis — svarstymas Švietimo ir mokslo komitete. Tikimės, kad neprireiks dar pusantrų metų".

  Laurynas Kasčiūnas: šmėkla klaidžioja po Europą
  © Photo : screenshot
  Laurynas Kasčiūnas: šmėkla klaidžioja po Europą — komunizmo šmėkla

  Seimo nario, TS-LKD frakcijos ir partijos nario Lauryno Kasčiūno bendražygis Audronius Ažubalis taip pat pasiryžęs kovai su komunizmo šmėkla, užklydusia iš Europos ir į Lietuvą. Tam ponas Ažubalis gal net pasitelks Lietuvos šaulius.  

  Audronius Ažubalis taip pat pasiryžęs kovai su komunizmo šmėkla).
  © Photo : screenshot
  Audronius Ažubalis taip pat pasiryžęs kovai su komunizmo šmėkla

  Taigi egzorcizmas, arba, kitaip tariant, demonų ir piktųjų dvasių išvarymas iš komunizmo apsėstų žmonių Lietuvoje, tęsiasi. Ponai Seimo nariai, konservatoriai Laurynas Kasčiūnas ir Audronius Ažubalis kada nors bus paskelbti palaimintaisiais?

  "Sovietinis elgesys": ką rodo Lietuvos kova su "Sputnik" ir "Adidas" >>

  Bet dabar tęsiasi bakchanalija. Tai akivaizdžiai demonstruoja socialinis tinklas Facebook.

  Buvęs buvusio Lietuvos ministro pirmininko Andriaus Kubiliaus atstovas spaudai Audrius Bačiulis jaučiasi susimastęs (!?) ir savo Facebook'o laiko juostoje didelėmis raidėmis klausia: "Kodėl Tapinui taip rūpi, su kuo dulkinasi Petras Gražulis? Nejau pavydas?". Audrius Bačiulis savo Facebook'o draugams ir sekėjams plačiau nepaaiškina, ką turėjo galvoje. Tikriausiai tikėdamasis, kad publika pati supras.

  Apie ką galvoja Audrius Bačiulis?
  © Photo : screenshot
  Apie ką galvoja Audrius Bačiulis?

  O publika toliau tebeeksploatuoja lesbiečių, gėjų, biseksualų, translyčių (LGBT) ir Tėvynės sąjungos—Lietuvos krikščionių demokratų (TS—LKD) partijos vertybinę orientaciją. Savo supratimą iliustruoja savos kūrybos koliažais ir komentarais.

  Tautos balsas apie Lietuvos aktualijas
  © Photo : screenshot
  Tautos balsas apie Lietuvos aktualijas

  Lietuvoje darosi sunku atskirti virtualybę nuo realybės ir šmėklų pasaulio. Susipainiojo net ponai Seimo nariai. Tačiau kasininkės—pardavėjos tvirtai stovi ant žemės. Lietuvos kasininkės—pardavėjos, neapsikentę baudžiauninkai vienijasi. Gal joms pavyks sugrąžinti Seimo narius į realų gyvenimą?

  Baudžiavai — NE!
  © Photo : screenshot
  Baudžiavai — NE!

  Autoriaus nuomonė gali nesutapti su redakcijos pozicija

  Dar šia tema

  Nugriauti, uždrausti ir užčiaupti: kaip Lietuvoje bandoma perrašyti istoriją
  Konservatoriai bandys diskriminuoti buvusius komunistus
  Konservatoriai prašo nutraukti ryšius su Tarpparlamentine ortodoksų asamblėja
  Klastingas planas: nemokamos vizos į Kaliningradą leis Rusijai verbuoti lietuvius
  Tegai:
  Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), Seimas, Laurynas Kasčiūnas, Audronius Ažubalis

  Svarbiausios temos