07:18 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Kolumnistas
  Gauti trumpą nuorodą

  Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis savo Facebook`o laiko juostoje paviešino antrąją žadėtos informacijos apie Roko Masiulio galimai įdarbintus asmenis dalį, kurioje matomos tos pačios pavardės kaip pirmajame sąraše

  Buvęs ministras Masiulis atsikirto, kad "srutų srovė" nesibaigia.

  Buvusio prokuroro Kęstučio Vagnerio liudijimas 1
  screenshot
  Buvusio prokuroro Kęstučio Vagnerio liudijimas #Epizodas1

  "Pirmame epizode girdėjote buvusio prokuroro, kuriam nebuvo leista pradėti tyrimą, liudijimą, kad energetikos sektoriuje 2009-2011 metais, vykdant milžiniško masto valstybinės reikšmės projektus, ėmė ryškėti schema. Tie patys asmenys, pasibaigus pinigams viename projekte, juda į kitą, panašiai kaip skėriai, vieną po kito siaubdami naujus laukus.

  Dėl tokio judėjimo LEO LT, Visagino atominę elektrinę (VAE), Klaipėdos naftą sieja tie patys žmonės. Buvusiam prokurorui savo laiku neleista tirti bei nustatyti galimai padarytą žalą valstybei vykdant taip ir neįvykusį VAE projektą. Prokurorui taip pat nebuvo leista aiškintis, ar tokia pati lėšų "įsisavinimo" schema nesikartoja bendrovėje "Klaipėdos nafta".

  Jei būtų leista — prokuroro surinkta informacija galėjo virsti teisėsaugininkų instrukcija, kaip nagrinėti ir vertinti schemas, skirtas pinigų "įsisavinimui".

  Tačiau daugėjant informacijos apie nutildytus prokurorus ir savo laiku atsakingų asmenų valstybėje neįvertintus faktus, tai, kuo buvo paverstos sąžiningo prokuroro pastangos, yra veikiau panašu į po stalu slaptai kitai "neliečiamųjų" kartai perduodamus juoduosius užrašus "Kaip pasipelnyti iš valstybės".

  Jeigu dabar nieko nedarysime, "neliečiamieji" ir toliau naudosis žmonių patiklumo priedanga bei, imituodami svarbias personas, toliau už mūsų visų pinigus pardavinės ir pirks orą. Kitaip to nepavadinčiau, nes antrasis epizodas atskleidžia schemą, kaip vykdavo "konsultacijų" paslaugų viešieji pirkimai, kurie valstybei ir jos piliečiams kainavo šimtus milijonų", — Facebook`e dalijosi Karbauskis.

  Neliečiamieji arba kaip pirkti ir parduoti orą 2
  screenshot
  Neliečiamieji arba kaip pirkti ir parduoti orą?

  Praėjus vos kelioms valandoms, jam atsakė ir Masiulis.

  "Karbauskis toliau stebina — imdamas faktus ir pramanytus dalykus, skaičius daugindamas iš 100 ir juos klastingai interpretuodamas, naujam gyvenimui prikėlė jau prieš 7 metus paneigtą Skardžiaus komisijos medžiagą. Pateiktose "sensacijose" nematau nieko naujo — tik išlaikoma ta pati linija taip naudinga Kremliui — torpeduoti visus svarbiausius mūsų valstybės energetinius projektus.

  SGD terminalas, elektros linijos de facto davė mums energetinę nepriklausomybę ir sumažino dujų ir elektros kainas, o tai neleidžia priešams ramiai miegoti.

  R.Masiulis tendencinga yra ši srutų srovė 3
  screenshot
  Masiulis: tendencinga yra ši srutų srovė

  Tačiau, atrodo Ramūnui Karbauskiui ir Kremliui Rokas Masiulis miego netrikdo. Ramūnas Karbauskis žvaliai ruošiasi Užgavėnėms.

  Ramūnas Karbauskis visus kviečia į Didžiasias užgavėnes Naisiuose 5
  screenshot
  Ramūnas Karbauskis visus kviečia į Didžiasias Užgavėnės Naisiuose

  Ir pakeliui savo Facebook`o laiko juostoje publikavo trečiąją Roko Masiulio veiklos epizodą stiprinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę. Nepriklausomybė buvo stiprinama su nepriklausomu konsultantu ponu Ole Valdemar Agerndal iš Kipro mokesčių rojuje įsisteigusios PESUGA HOLDINGS LIMITED įmonės. Bet tai jau FNTT, STT, VSD kompetencijoje. Tik ar užteks kompetencijos, o svarbiausia noro išsiaiškinti?

  Kas pažįstat Ole #Epizodas3 4
  screenshot
  Kas pažįstat Ole? #Epizodas3

  Autoriaus nuomonė gali nesutapti su redakcijos pozicija.

  Dar šia tema

  Lietuvos opozicija prispaudė uodegą ir prikando liežuvį. Kas atsitiko?
  Karbauskis "atskleidė" buvusio Lietuvos susisiekimo ministro prekybos įtaka schemą
  Grybauskaitės patarėjas kaltina LVŽS vadovą "Kremliaus interesų paisymu"
  Tegai:
  Lietuva, Ramūnas Karbauskis, Rokas Masiulis

  Svarbiausios temos