20:59 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Kolumnistas
  Gauti trumpą nuorodą

  Seimo narys Petras Gražulis ir nežinomas ponaitis susilaukė didžiulio Lietuvos žiniasklaidos dėmesio. Nublanko vyriausybės formavimo peripetijos, net pandemija

  Lietuviškoje veidaknygėje žaibiškai išplito ekrano nuotraukos iš nuotoliniu būdu vykusio Seimo Kultūros komiteto posėdžio. Jame užfiksuota, kaip šalia parlamentaro Petro Gražulio pasirodo pusnuogis vyras ir padeda jam spręsti kilusius techninius nesklandumus.

  Anot komiteto pirmininko Vytauto Juozapaičio, situacija, kai posėdį stebi pašaliniai asmenys, nėra normali, kadangi taip gali būti paveikiami priimami sprendimai.

  Pirmasis apie posėdžio įrašą savo Facebook laiko juostoje paskelbė žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas. Ponas Tapinas net susitapatino su Petru Gražuliu — atnaujino savo veidaknygės viršelio nuotrauką. Pono Tapino Facebook'o viršelyje dabar puikuojasi trys veidai. Pono Tapino, pono Gražulio ir nežinomo ponaičio.

  Tapinas susitapatino su Gražuliu 1
  Screenshot
  Tapinas susitapatino su Gražuliu

  Nežinomą ponaitį savo veidaknygėje identifikavo ponas Seimo narys Remigijus Žemaitaitis.

  Buvęs Petro Gražulio partinis bendražygis Remigijus Žemaitaitis: "Naujasis ar senasis Petro Gražulio draugas Dobilas Sinkevičius".

  „Nežinomas“ ponaitis sudalyvavo Seimo Kultūros komiteto posėdyje 2
  Screenshot
  "Nežinomas" ponaitis sudalyvavo Seimo Kultūros komiteto posėdyje

  Remigijus Žemaitaitis: "Jei prisipažinti, kad myli! Tai daryk tik viešai ! Sveikinam Petrą pagaliau žengus šį svarbų ir reikšmingą žingsnį. Tikiuosi sekantis žingsnis bus šeimos kūrimas gal Ispanijoje..."

  Seimo narys R.Žemaitaitis sveikina Seimo narį P.Gražulį 3
  Screenshot
  Seimo narys R. Žemaitaitis sveikina Seimo narį Gražulį

  Gražulis pasipiktino, kad žiniasklaida neteisingai nušvietė įvykį ir neslėpė pagiežos žodžių Tapino pusėn.

  Žiniasklaidai Gražulis teigia, kad nuotoliniu būdu vykdant posėdį jis gali dalyvauti jame iš kur panorėjęs.

  "Nuotolinis posėdis vyko ne kabinete, o tai buvo mano Seimo bendrabučio kambaryje. Anksti ryte atvažiavo sūnus. O aš dariau posėdį. Ir taip išėjo, kad ėmė striginėti, tai man sūnus padėjo", — savo versiją išdėstė Gražulis.

  Pasak Kultūros komiteto pirmininko Vytauto Juozapaičio, praeitos kadencijos komitetas nuotolinius posėdžius rengė nuo kovo mėnesio ir didesnių problemų niekada nekildavo, nebent įbėgdavo mažametis vaikas. Tačiau jei ekrane pasirodo pusnuogiai vyrai, tai yra jau kitas klausimas, žiniasklaidai sakė Juozapaitis.

  "Klausimas, kodėl jie pusnuogiai darbo metu. Aišku, galima sakyti, kad tai žmogaus privatus gyvenimas, bet čia jis jungiasi į Seimo posėdį. O mes priėmėme tokią nutartį, kad privalomai Seimo nariai turi įsijungti vaizdą. Šiandien Gražulis pirmą kartą dalyvavo (...) ir gana aktyviai, pasiūlymų, komentarų teikė, bet buvo sudėtinga su jo prisijungimu, nes rodant vaizdą garso nebuvo", — tvirtino Kultūros komiteto pirmininkas.

  Lietuviškoje veidaknygėje "sensaciją" aptarinėjo žurnalistai, politikai, politologai. Nepraleido progos ir komikai.

  Progos aptarti situaciją, į kurią įsipainiojo Gražulis, nepraleido ir komikas Olegas Šurajevas.

  Olegas Šurajevas: "Šiandien yra diena, kai pasaulis truputį apsivertė: Gražulis, pasirodo, nėra toks homofobas, kaip nori atrodyti. Karbauskis irgi namuose slapta pasikabinęs LGBT vėliavą, Širinskienė netiki Dievu, Veryga žostkai geria ir šnioja, Skvernelis Counter Strike niekada nežaidė už mentus, Kepenis yra pasidaręs visus įmanomus skiepus, Paksas gyvas, Zuokas slapta prideda žmonėms pinigų į pašto dėžutes, o Skardžius nėra korumpuotas gaidys", — šmaikštavo savo Facebook laiko juostoje komikas Šurajevas.

  Seimo narys Gražulis apvertė komiko Šurajevo pasaulį 4
  Screenshot
  Seimo narys Gražulis apvertė komiko Šurajevo pasaulį

  Komiškiausioje padėtyje visoje šioje istorijoje atsidūrė Seimo Kultūros komitetas. Ir visa Lietuvos kultūra.

  Jeigu ne Petras Gražulis ir jo "nežinomas" draugas, Seimo Kultūros komiteto posėdis per 24 valandas nebūtų sulaukęs beveik 200 000 peržiūrų. Tuo pat metu vykęs Seimo Ekonomikos komiteto posėdis per 24 valandas sulaukė vos 201 peržiūrą.

  Vien ekonomika sotūs nebūsi. Kas galėtų paneigti, kad Lietuvos žmonėms reikia ir lengvai suvokiamo kultūrinio turinio.

  Už Lietuvos kultūrą, Petrai! 5
  Screenshot
  Už Lietuvos kultūrą, Petrai!

  Už Petrą Gražulį ir Lietuvos kultūrą, vyrai!

  Autoriaus nuomonė gali nesutapti su redakcijos pozicija.

  Dar šia tema

  Nuotolinio posėdžio metu už Gražulio nugaros pasirodė apsinuoginęs vyriškis
  Gražulis atskleidė, kas buvo tas pusnuogis vyras, pasirodęs per nuotolinį posėdį
  Tegai:
  Seimas, Petras Gražulis

  Svarbiausios temos