05:04 2018 Kovo 23
Vilnius0°C
Tiesioginis eteris
  Kultūros viceministras Arnas Neverauskas su Tian Yan. Nuotrauka iš įvykio vietos

  Vilniuje atidaryta kinų tradicinės tapybos paroda "Tiltai"

  © Photo: Lietuvos kultūros ministerija
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (83)
  17 0 0

  Paroda organizuojama pagal bendrą Pekino su užsienio šalimis draugystės asociacijos ir Lietuvos dailininkų sąjungos projektą.

  VILNIUS, geg 19 — Sputnik. Kultūros viceministras Arnas Neverauskas susitiko su kinų dailininkų ir kultūrologų delegacija, vadovaujama Pekino draugystės su užsienio šalimis asociacijos viceprezidentės Tian Yan. Apie tai praneša Lietuvos kultūros ministerija.

  Susitikimo metu pristatyti bendri Lietuvos ir Kinijos kultūriniai projektai, aptartos dvišalio bendradarbiavimo kultūros srityje galimybės.

  Kinų tradicinės tapybos paroda "Tiltai" organizuojama pagal bendrą Pekino su užsienio šalimis draugystės asociacijos ir Lietuvos dailininkų sąjungos projektą. Parodoje bus eksponuojami rinktiniai kinų dailininkų ir kinų tapybos studijos "Bambuko sodai" mokinių tapybos darbai.

  "Šia paroda siekiama užmegzti glaudžius meno ryšius tarp Kinijos ir Lietuvos, suteikti galimybę susipažinti su tradicine kinų kultūra, nutiesti kultūrinį tiltą tarp šių šalių", — sakoma Kultūros ministerijos pranešime.

  Parodoje dalyvauja kinų dailininkai Yu Yong Mao, Li De Fu, Zhan Guang Zhi ir Elenos Voverienės tapybos studijos "Bambuko sodai" mokiniai.

  Vinliuje įsikūrusi Rytų tapybos studija „Bambuko sodai“ pernai minėjo savo dešimtmečio jubiliejų.

  Temos:
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (83)
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos