08:42 2020 Balandžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.0956
 • RUB85.9486
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  65

  Suplanuotas lapkritį Rusijos atlikėjo Timati pasirodymas Vilniuje įsikūrusioje "Compensa" koncertų salėje neįvyks: organizatoriams nepatiko, kad savo dainose reperis mini Rusijos prezidento vardą ir kitus "propagandinius išsireiškimus".

  VILNIUS, liep 4 — Sputnik. Lietuvos sostinės koncertų salė "Compensa" atsisako priimti dainininką, mat jo dainose "skamba propagandiniai išsireiškimai", pranešė RIA Novosti koncertų salės projektų vadovė Gintarė Binkevičiūtė.

  "Taip, mes atsisakėme rengti koncertą, kuris buvo numatytas lapkričiui", — pabrėžė Binkevičiūtė.

  Informacinis saugumas – tokią pagrindinę priežastį, kodėl Timati buvo užvertos "Compensa" koncertų salės durys, įvardino Koncertų salės projektų vadovė Gintarė Binkevičiūtė.

  Pasak Koncertų salės atstovės, sprendimas dėl Timati koncerto buvo priimtas pasikonsultavus su kultūros apžvalgininkais ir informacinių karų ekspertais.

  "Keliose dainininko Timati dainose skamba propagandiniai išsireiškimai, minimas Rusijos prezidento (Vladimiro — Sputnik) Putino vardas. Rusijoje garsaus atlikėjo požiūris "Compensa" koncertų salės vadovams pasirodė nepriimtinas", — pridūrė ji.

  Koncertų salės atstovai jau susisiekė su atlikėjo administracija ir supažindino juos su sprendimu dėl atsisakymo rengti koncertą.

  Beje, tai ne pirmas kartas, kada "Compensa" koncertų salė užveria duris atlikėjams. Informacinio saugumo sumetimais atsisakyta rengti Levo Leščenkos koncertą, atsisakyta ir "Šansono festivalio" bei "Šansono žvaigždžių" pasirodymo.

  Svarbiausios temos