18:27 2018 Liepos 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1716
 • RUB73.9197
  Trimitas. Archyvinė nuotrauka

  Savaitgalis Vilniuje — džiazo ritmu

  Фотобанк
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  87 0 0

  Penkioliktą kartą šalies sostinėje vyksiantis tarptautinis džiazo festivalis "Vilnius Mama Jazz" — tai muzikos inovacijų platforma, kuri deklaruoja aktualumą, kokybę, šiuolaikiškumą ir kasmet pritraukia apie pusantro šimto atlikėjų.

  VILNIUS, lapkr 18 — Sputnik. Vilniuje vyksiantis tarptautinis "Vilnius Mama Jazz" festivalis žada ypatingą kultūros nuotykį ne tik sostinei, bet ir jos svečiams, praneša Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

  Kada

  Lapkričio 17–20 dienomis.

  Kur

  Pagrindinė festivalio erdvė — Lietuvos nacionalinis dramos teatras.

  Muzikos klube "Tamsta" pirmą kartą Lietuvoje pristatoma atlikėjų vitrinos programa — iš gigmit.com platformoje paraiškas pateikusių grupių atrinktos dvylika, kurios festivalio rėmuose prisistatys ne tik Vilniaus publikai, bet ir užsienio festivalių organizatoriams, leidėjams ir prodiuseriams.

  Trečius metus Lietuvos nacionaliniame dramos teatre muzika skambės ir "Džiazo fojė". Čia vyks nemokami koncertai, naktinė improvizacijų sesija, veiks knygynų, leidyklų atstovybės.

  Kas

  Pagrindinėje scenoje šįmet pasirodys China Moses, Chassol, Ambrose Akinmusire, "Phronesis", "Oregon", Jacques Kuba Seguin, Richardas Banys.

  Džiazo profesionalus kvies diskusijų platforma "Vilnius Mama Jazz paraštės".

  Dar šia tema

  Startuoliai džiaugiasi: Vilniuje atidarytas "Vilnius Tech Park"
  Virš 100 kamerų stebės vilniečius ir miesto svečius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos