12:59 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  169

  Vilniuje įsikūręs Pinigų muziejus kviečia visus į nemokamas ekskursijas, o mažiems lankytojams net paruošė naujus edukacinius užsiėmimus.

  VILNIUS, saus 21 — Sputnik. Nuo sausio 19 dienos moksleivių grupės gali registruotis ne tik į įprastas apžvalgines ekskursijas po Pinigų muziejų, bet ir į naujus edukacinius užsiėmimus, praneša muziejaus spaudos tarnyba.

  Net trys temos (pinigų istorija, pinigų gamyba, saugumo požymiai ir eurai) pritaikytos trims amžiaus grupėms (pradinukams, 5-7 klasių moksleiviams ir vyresnių klasių moksleiviams).

  Vaikai atvykę į muziejų galės sužinoti ne tik daug negirdėtų ir įdomių dalykų iš pinigų pasaulio, bet ir patys aktyviai dalyvauti procese (žaisti, spręsti užduotis, gauti vertingų prizų ir taip toliau).

  Nuo šiol registruojantis į muziejų reikia pasirinkti renginio tipo (ar tai bus apžvalginė ekskursija ar edukacija) ir pavadinimo, kokia tema edukacijos norėsite.

  Su edukacinių užsiėmimų aprašymais galima susipažinti Pinigų muziejaus tinklalapyje.

  Suaugusiems Pinigų muziejus šalia įprastos apžvalginės ekskursijos, parengė dar dvi temas: "Lietuvos pinigų istorija: nuo gintaro iki euro" ir "Viskas apie bankus ir ne tik…".

  Visa informaciją apie šitas temines ekskursijas taip pat skelbiama Pinigų muziejaus tinklalapyje.

  Dar šia tema

  Aplankyk Palangos kurorto muziejų virtualioje erdvėje ar realybėje
  Estijos muziejus pristatė virš 500 eglutės papuošalų
  Kareninos ir Bezuchovo pėdsakais: muziejus sodyboje "Jasnaja Poliana"
  Iliuzijos Vokiečių gatvėje
  Tegai:
  nemokamos ekskursijos, Pinigų muziejus, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos